12:55 2020 Liepos 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  40

  Amerikos prezidentas tikisi, kad Vladimiras Zelenskis susitars su Rusijos lyderiu Vladimiru Putinu dėl situacijos Rytų Ukrainoje

  VILNIUS, rugpjūčio 10 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas išreiškė viltį, kad Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis susitars su Rusijos lyderiu Vladimiru Putinu dėl situacijos Rytų Ukrainoje, praneša RIA Novosti.

  Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Михаил Климентьев

  "Manau, kad jis sutiks su (Rusijos prezidentu Vladimiru) Putinu. Jis pakviestas į Baltuosius rūmus, jei panorės atvykti. Manau, kad jis susitars (su Putinu). Jis yra nuostabus protaujantis žmogus, ir nori taikos Ukrainoje", — sakė jis žurnalistams.

  Maskvos ir Kijevo santykiai pašlijo dėl padėties Donbase. Anksčiau Ukrainos valdžia ne kartą apkaltino Rusiją kišimusi į šalies vidaus reikalus.

  2015 metų sausio mėnesį Aukščiausioji Rada pasirašė dokumentą, kuriame Rusijos Federaciją pavadino "šalimi agresore". Rusija neigia Ukrainos kaltinimus ir vadina juos nepriimtinais. Maskva ne kartą pareiškė, kad nėra Ukrainos vidaus konflikto šalis ir yra suinteresuota, kad Kijevas įveiktų politinę ir ekonominę krizę.

  Dar šia tema

  Trampas pavadino Putiną "nuostabiu vaikinu"
  "Trampas — laisvas, bet apribotas": kokia yra JAV vadovo susitikimo su Putinu svarba
  Trampas kalbėjo apie TSRS pervadinimą į Rusiją
  Trampas papasakojo apie trukdžiusios santykiams su Rusija kliūties išnykimą
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, Rusija, Vladimiras Zelenskis, Amerika

  Svarbiausios temos