18:08 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  197

  Atsisakydami dalyvauti skubiame susitikime dėl Donbaso, kurį prašė surengti Ukrainos vadovas Vladimiras Zelenskis, didžiųjų valstybių vadovai parodė, kad neketina susitikti po pirmojo jo kvietimo, jei jis neturi konkrečių pasiūlymų

  VILNIUS, rugpjūčio 10 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir Prancūzijos vadovas Emanuelis Makronas davė Kijevui "skaudžią pamoką", rašo Ukrainos leidinys "Glavred".

  Anot straipsnio autoriaus, atsisakydami dalyvauti skubiame susitikime dėl Donbaso, kurį prašė surengti Ukrainos vadovas Vladimiras Zelenskis, didžiųjų valstybių vadovai parodė, kad neketina susitikti po pirmojo jo kvietimo, jei jis neturi konkrečių pasiūlymų.

  Zelenskis straipsnyje vadinamas "nepatyrusiu populistu", kuris nesupranta diplomatijos vaidmens tarptautinėje arenoje ir remiasi asmenine pozicija. Rimti politiniai lyderiai, pasak medžiagos autoriaus, priešingai, vykdo užsienio politiką per profesionalius diplomatus.

  "Jis (Zelenskis — Sputnik) dar neturi savo vizijos, savo strategijos, nežino, ką daryti su Donbasu, ką pasiūlyti visuomenei. Dėl to Zelenskis elgiasi impulsyviai, stengdamasis įtikti visiems ir rūpindamasis savo reitingais", — rašoma straipsnyje.

  Anksčiau Zelenskis paskelbė, kad ketina tartis su Prancūzijos prezidentu Emaneueliu Makronu ir Vokietijos kanclere Angela Merkel, norėdamas "surengti skubų susitikimą Normandijos formatu".

  Dar šia tema

  Zelenskio partija paragino išsaugoti ukrainiečių kalbos kvotas žiniasklaidoje
  Zelenskis pareiškė, kad Krymas "sugrįš" į Ukrainos sudėtį
  Zelenskis vizito Turkijoje metu vos nepažeidė protokolo — video
  Tegai:
  Vladimiras Zelenskis, Ukraina, Donbasas

  Svarbiausios temos