04:46 2020 Birželio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1194
 • RUB77.0055
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  58

  Anksčiau pranešta, kad "WhatsApp" kūrėjai išbando daugybę naujų funkcijų, skirtų kitai programos versijai "iOS"

  VILNIUS, rugpjūčio 14 — Sputnik. "WhatsApp" kūrėjai pradėjo testuoti naują funkciją "Android" operacinėje sistemoje, leidžiančią autentifikuoti asmenį pagal pirštų atspaudus. Apie tai pranešė portalas "WABetaInfo", kuris seka šios programėlės raidos istoriją.

  Naujovė pasirodė "Android" skirto "Messenger 2.19.221" beta versijoje.

  Norėdami įjungti prisijungimą pirštų atspaudais, nustatymų skiltyje turite rasti "Paskyra" -> "Privatumas". Tokiu atveju galite pasirinkti, kada naudoti funkciją: kiekvieną kartą atidarant programą arba kai programėlė yra neaktyvi.

  Prieš keletą mėnesių ši funkcija tapo prieinama "iOS" platformos vartotojams.

  Anksčiau pranešta, kad "WhatsApp" kūrėjai išbando daugybę naujų funkcijų, skirtų kitai programos versijai "iOS" platformoje. Visų pirma, pokalbių laukeliuose pasirodys įspėjimai apie pranešimų gavimo problemas. Be to, greitai bus galima redaguoti gautus ar išsiųstus daugialypės terpės failus.

  Programėlė "WhatsApp"

  "WhatsApp" — nemokamų tekstinių pranešimų ir pokalbių programėlė, skirta išmaniesiems telefonams. Veikia visuose "iPhone", "Android", "BlackBerry", "Windows" ir kituose telefonuose.

  Sukurta kaip alternatyva trumposioms SMS žinutėms, palaiko įvairios medijos siuntimą ir gavimą: teksto, nuotraukų, vaizdo įrašų, dokumentų, taip pat ir balso skambučių.

  Šiuo metu žinutės ir skambučiai yra apsaugoti ištisiniu šifravimu. Vos įdiegta programėlė peržiūri telefone esančius kontaktų telefonų numerius ir parodo, kurie jų naudojasi "WhatsApp".

  Dar šia tema

  Instagram tinklaraštininkės gerbėjas nužudė ją ir paviešino kūno nuotrauką
  "Instagram" paskelbė naujas funkcijas, skirtas kovoti su priekabiavimu internete
  Tegai:
  naujienos, programinė įranga, Android, WhatsApp

  Svarbiausios temos