05:32 2020 Vasario 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB73.6096
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  21

  Instagram atstovė pabrėžė, kad pažymėtos žinutės nebus visiškai pašalintos iš platformos, tačiau jas platinti naudojant atitinkamas žymas bus draudžiama

  VILNIUS, rugpjūčio 16 — Sputnik. Instagram nuotraukų dalijimosi tarnyba paleis funkciją, kuri leis vartotojams pranešti apie suklastotą turinį.

  Anot "Poynter" portalo, norėdami pranešti apie įtartiną informaciją, Instagram vartotojai turės tiesiog spustelėti tris taškus viršutiniame dešiniajame Instagram pranešimų kampe ir tuos įrašus pažymėti kaip "netinkamus" ir "suklastotus".

  Instagram faktų tikrintojų komanda tikrina, ar žinutei gali būti oficialiai suteiktas "klastotės" statusas. Instagram atstovė Stephanie Otway pažymėjo, kad tokiu būdu pažymėtos žinutės nebus visiškai pašalintos iš platformos, tačiau jų platinimas naudojant atitinkamas žymas bus draudžiamas.

  Instagram — nemokama programėlė, skirta dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais, leidžianti fotografuoti ir filmuoti, taikyti įrašams filtrus ir paskirstyti juos per savo paskyrą ir daugybę kitų socialinių tinklų. Priklauso Facebook įmonei.

  Dar šia tema

  JAV "Facebook'ui" skyrė 5 mlrd. dolerių baudą
  Nufilmuotas "Tesla" sprogimo ant Maskvos žiedinio automobilių kelio momentas
  Instagram tinklaraštininkės gerbėjas nužudė ją ir paviešino kūno nuotrauką
  Tegai:
  saugumas, naujienos, Instagram

  Svarbiausios temos