14:02 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB87.1809
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  61

  Lėktuve buvo valstybės vadovo padėjėjas Jurijus Ušakovas ir prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas

  VILNIUS, rugpjūčio 19 — Sputnik. Vieną geriausių specialiojo būrio "Rossija" lėktuvą su Rusijos delegacija ir Kremliaus žurnalistais kelias minutes lydėjo du Šveicarijos oro pajėgų naikintuvai, pranešė RIA Novosti.

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Михаил Климентьев

  Kaip pabrėžiama, Šveicarijos orlaiviai sekė lėktuvą virš Ženevos ir beveik penkias minutes lydėjo jį iki Prancūzijos sienos.

  Rusijos delegacija ir korespondentai vyksta į Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir Prancūzijos vadovo Emanuelio Makrono susitikimą, kuris vyks Prancūzijos pietuose. Lėktuve buvo valstybės vadovo Jurijaus Ušakovo padėjėjas ir prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas.

  Tai ne pirmas kartas, kai Šveicarijos orlaiviai pakyla pasitikti Rusijos lėktuvų su aukšto rango svečiais. Anot kariškių, tai yra pagarbos išraiška. Peskovas, komentuodamas tokį Rusijos orlaivio palydėjimą po nusileidimo Marselyje, taip pat pažymėjo, kad Šveicarijoje jie taip išreiškia svetingumą.

  Pirmadienį Putinas su vienos dienos vizitu lankysis Prancūzijoje. Susitikime su Makronu bus aptartas dvišalis bendradarbiavimas ir situacija Ukrainoje.

  Dar šia tema

  Ispanai sukritikavo savo karines oro pajėgas už incidentą su Šoigu lėktuvu
  Paskelbtas naikintuvų MiG-31 skrydžio artimajame kosmose vaizdo įrašas
  Tegai:
  naikintuvai, lėktuvas, Rusija, Šveicarija

  Svarbiausios temos