14:18 2020 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  73

  Nesutarimai kilo dėl pinigų

  VILNIUS, rugpjūčio 21 — Sputnik. "Marvel" kino studijos prezidentas Kevinas Feigas (Kevin Feige) nebebus filmų apie "Žmogų-vorą" prodiuseriu, nes negalėjo susitarti dėl finansų su "Sony Pictures" studija, praneša "Deadline".

  "Mes esame nusivylę, tačiau gerbiame "Disney" sprendimą, kad Feigas negali likti pagrindiniu kito veiksmo filmo "Žmogus-voras" prodiuseriu. Tikimės, kad ateityje jie pakeis savo sprendimą, tačiau dabar to padaryti neįmanoma. Kevinas — nepaprastas žmogus ir esame dėkingi už jo pagalbą ir vadovavimą, mes vertiname tai, kaip jis padėjo mums kilti, tačiau dabar mes tęsime patys", — teigė "Sony Pictures" atstovas.

  Leidinio šaltinis aiškino, kad nesutarimai kilo dėl pinigų. "Disney" norėjo, kad būsimas filmas "Žmogus-voras" būtų finansuojamas per pusę — "Sony" ir "Marvel", o pelnas būtų paskirstomas po lygiai.

  Aktorius ir režisierius Sergejus Puskepalis
  © Sputnik / Кирилл Каллиников

  Tačiau "Sony" nenorėjo pasidalinti didžiausia savo franšize, siūlydama išlaikyti ankstesnę tvarką, pagal kurią "Disney" priklauso penki procentai nuo gautų pajamų.

  Be to, po to, kai "Žmogus-voras: toli nuo namų" tapo žiūrimiausiu "Sony Pictures" filmu, studija nemato prasmės toliau bendradarbiauti su "Marvel".

  Yra žinoma, kad jau pradėti kurti du filmai apie superdidvyrius, o "Sony" tikisi, kad pagrindiniai projekto dalyviai bus režisierius Džonas Votsas (Jon Watts), kuris nufilmavo ankstesnius veiksmo filmus apie "Žmogų-vorą", ir aktorius Tomas Holandas (Tom Holland).

  Tačiau Votsas dar nesusitarė dėl bendradarbiavimo ir galbūt po nesutarimų negrįš prie franšizės.

  Dar šia tema

  Ciskaridzė papasakojo, kodėl verta peržiūrėti filmus apie Harį Poterį
  Dūma atskleidė, kodėl Lietuva mažina Rusijos televizijos programų transliavimą
  Romanas su "Vaiduokliu" ir žudikų meilė: "kultiniai" bučiniai kine
  "Riešutų duona" ir Vitni Hjuston: Vilniuje startavo "Kinas po žvaigždėmis"
  Tegai:
  kinas, voras, žmogus

  Svarbiausios temos