20:32 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  34

  Radinį netikėtai aptiko kapinėse apsilankę du vietos valdžios atstovai

  VILNIUS, rugpjūčio 23 — Sputnik. Ispanijos Maljorkos salos Manakoro savivaldybės uždarose kapinėse rasti nepalaidoti kūnai ir dėžės su šimtais žmonių palaikų, praneša "Europa Press".

  Anot šaltinių vietos savivaldybėje, radinį netikėtai aptiko kapinėse apsilankę du vietos valdžios atstovai. Vizito metu jie paprašė atidaryti užrakintas patalpas, tačiau duris teko išlaužti, nes raktai buvo pamesti.

  Agentūros duomenimis, vietos valdžia svarsto versiją, pagal kurią kambariai, kuriuose buvo rasti mirusiųjų palaikai, nebuvo atidaryti nuo praėjusio amžiaus 80-ųjų metų. Anot jų, palaikai galėjo būti laikinai perkelti į šias patalpas, tačiau dėl nežinomų priežasčių nebuvo palaidoti.

  Vietos pareigūnai informavo valdžios institucijas apie radinį. Jie bandys identifikuoti palaikus. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, kapinių patalpose gali būti nuo 100 iki 300 žmonių palaikai.

  Manakoro savivaldybės administracija vėliau paskelbė pranešimą, kuriame teigė, kad "stengiasi kuo greičiau išspręsti šią problemą", ir informavo teisėsaugos ir teismines institucijas apie tai, kas įvyko.

  "Viskas rodo, kad kūnai, kurie buvo perkelti vykdant remonto darbus 1982–1983 metais, nebuvo grąžinti į atitinkamas nišas, kai darbai buvo baigti", — rašoma pranešime.

  Tegai:
  kapinės, savivaldybė

  Svarbiausios temos