16:04 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  62

  Britanijos laikraštis paskelbė nuotrauką apie Kryme vykstantį festivalį, pažymėjęs, kad tai Rusija

  VILNIUS, rugpjūčio 23 — Sputnik. Didžiosios Britanijos laikraštis "The Guardian" paskelbė fotoreportažą, kuriame buvo ir kadras iš festivalio "Tavrida".

  Крым, Россия. Посетители идут на пятый фестиваль Таврида — АРТ недалеко от города Судак
  © Photo : screenshot / The Guardian
  "Krymas, Rusija. Lankytojai važiuoja į penktąjį festivalį "Tavrida-ART" netoli Sudako miesto"

  Nuotraukos antraštėje rašoma: "Krymas, Rusija. Lankytojai važiuoja į penktąjį festivalį "Tavrida-ART", vykstantį netoli Sudako".

  Vėliau britų leidinys pašalino žodį "Rusija" iš šios nuotraukos antraštės. Visų kitų nuotraukų antraštėse nurodytos ir jų padarymo vietos, ir šalių pavadinimai.

  Vakarai nepripažįsta referendumo, pagal kurį Krymas tapo Rusijos regionu, rezultatų ir pusiasalį laiko laikinai okupuota Ukrainos teritorija. "The Guardian" dažnai skelbė straipsnius, smerkiančius Krymo susivienijimą su Rusija.

  Referendumas Kryme vyko 2014 metų kovą po valstybinio perversmo Ukrainoje. Susijungimui su Rusija pritarė 96,77 proc. Krymo Respublikos rinkėjų ir 95,6 proc. Sevastopolio gyventojų.

  Maskva ne kartą yra pareiškusi, kad Krymo gyventojai priėmė sprendimą demokratiniu būdu, visiškai laikydamiesi tarptautinės teisės ir JT Chartijos. Pasak Rusijos prezidento Vladimiro Putino, Krymo klausimas yra nebediskutuotinas.

  Dar šia tema

  "Koktebel Jazz Party" parodys "plogingo" pavyzdį
  Zelenskis pareiškė, kad Krymas "sugrįš" į Ukrainos sudėtį
  Rusijos ministras: pirmieji traukiniai Krymo tiltu važiuos metų pabaigoje
  Tegai:
  Krymas, Rusija

  Svarbiausios temos