09:39 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB88.1385
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  39

  Trampas lankysis Lenkijoje nuo rugpjūčio 31 iki rugsėjo 2 dienos ir dalyvaus renginiuose, skirtuose Antrojo pasaulinio karo 80-osioms metinėms

  VILNIUS, rugpjūčio 28 — Sputnik. Lenkijoje buvo įvestas terorizmo pavojaus režimas JAV prezidento Donaldo Trampo vizito metu, praneša RIA Novosti su nuoroda į Vyriausybės saugumo centrą.

  Trampas lankysis Lenkijoje nuo rugpjūčio 31 iki rugsėjo 2 dienos ir dalyvaus renginiuose, skirtuose Antrojo pasaulinio karo 80-osioms metinėms. Be Trampo į Varšuvą atvyks 20 valstybių vadovai.

  "Ministras pirmininkas Mateušas Moravieckis pasirašė dekretą Nr. 141, nustatantį pirmąjį ALFA pavojingumo lygį ir pirmąjį ALFA-CRP pavojingumo lygį Lenkijoje", — sakoma pranešime.

  Abu pavojingumo lygiai galios nuo rugpjūčio 28 iki rugsėjo 3 dienos vidurnakčio.

  Paaiškinta, kad pavojaus lygiai buvo įvesti atsižvelgiant į "poreikį užtikrinti tinkamą saugos lygį renginių, organizuojamų Antrojo pasaulinio karo 80-mečio proga, dalyviams".

  Pirmasis terorizmo pavojaus laipsnis nustatomas gavus informacijos apie teroristinio pobūdžio įvykio, kurio mastą sunku numatyti, tikimybę.

  Remiantis norminiais dokumentais, pirmojo pavojaus lygio metu piliečiai turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į bet kokias nestandartines situacijas ir galimas grėsmes, pavyzdžiui: neįprastą žmonių elgesį, pakuotes, krepšius ar kuprines, paliktus be priežiūros viešose vietose, automobilius (ypač sunkvežimius), pastatytus šalia masinio susibūrimo vietų.

  Vyriausybės institucijos kontroliuoja viešąsias įstaigas ir kitas vietas, kurios gali tapti teroristų taikiniu, stebi transporto priemones ir į objektus įeinančius asmenis.

  Dar šia tema

  Lenkija ir JAV užbaigė derybas dėl karinių pajėgų didinimo
  Lenkija tikisi sumažinti išlaidas dujoms JAV SGD sąskaita
  Trampas susipyko su G7 lyderiais dėl Rusijos
  Žiniasklaida: kovai su uraganais Trampas norėjo panaudoti branduolines bombas
  Tegai:
  vizitas, terorizmas, Lenkija, JAV

  Svarbiausios temos