01:49 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  21

  Pagal naujas taisykles, nuo rugsėjo vidurio reklamuotojai, norintys skelbti politinius skelbimus Facebook'e ir Instagram'e, turės pateikti įmonei papildomos informacijos apie kampanijos užsakovą

  VILNIUS, rugpjūčio 28 — Sputnik. Facebook sugriežtino politinių skelbimų platinimo savo socialinių tinklų segmente Jungtinėse Valstijose taisykles, rengiantis JAV prezidento rinkimams, kurie vyks 2020 metų lapkritį, praneša RIA Novosti su nuoroda į Facebook skelbimą.

  "Šiandien mes teikiame papildomas rinkimų apsaugos ir pasirengimo 2020 metų Amerikos rinkimams priemones. Tarp šių priemonių yra griežtinti leidimų suteikimo procesą reklamuotojams iš JAV, parodyti išsamesnę informaciją apie kiekvieną reklamuotoją ir atnaujinti "socialinių klausimų" sąrašą JAV, kad geriau atspindėtų viešas diskusijas Facebook'e ir išorėje", — rašoma bendrovės tinklalapyje.

  Pagal naujas taisykles nuo rugsėjo vidurio reklamuotojai, norintys skelbti politinius skelbimus Facebook'e ir Instagram'e, turės pateikti įmonei papildomos informacijos apie kampanijos užsakovą. Jei iki spalio vidurio šie duomenys nebus perduoti Facebook, jų reklamos transliacija bus sustabdyta.

  Anksčiau Facebook jau buvo įvestos taisyklės, pagal kurias reklamuotojai privalo pranešti, kur yra organizacija, kurios kampaniją planuojama skelbti, visų pirma, jos adresas, telefono numeris, el. paštas ir svetainė. Dabar reklamuotojai, be šių duomenų, turi patvirtinti savo "teisėtumą" dar penkiais būdais — pavyzdžiui, naudodamiesi identifikavimo numeriu Federalinėje rinkimų komisijoje (FEC) arba darbdavio numeriu (EIN) JAV vidaus pajamų tarnyboje.

  Kiti JAV prezidento rinkimai vyks 2020 metų lapkričio mėnesį. Manoma, kad dabartinis prezidentas Donaldas Trampas eis antrą kadenciją.

  Anksčiau senatorius demokratas Barnis Sandersas ir keli kiti žinomi Demokratų partijos atstovai paskelbė apie ketinimą kandidatuoti į prezidentus.

  Dar šia tema

  Apklausa: europiečiai pasisako už papildomą mokestį "Facebook" ir "Apple"
  Nuo Boriso Džonsono iki Ruslano Kirilkino: ką Facebook aptarinėja Lietuvos miesčionys
  Facebook išbando naują žinučių siuntimo programėlę, skirtą Instagram
  Tegai:
  politinė reklama, rinkimai, Facebook, JAV

  Svarbiausios temos