09:02 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB87.1809
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  25

  Zelenskis lankysis Varšuvoje rugsėjo 1 dieną

  VILNIUS, rugpjūčio 28 — Sputnik. JAV ir Ukrainos prezidentai Donaldas Trampas ir Vladimiras Zelenskis Varšuvoje surengs susitikimą, trečiadienį Kijeve teigė JAV prezidento patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Džonas Boltonas.

  "Aš taip pat išreiškiau mūsų lūkesčius dėl dviejų prezidentų susitikimo Varšuvoje ir mes stengsimės suorganizuoti šį susitikimą po kelių dienų", — po derybų su Zelenskiu sakė Boltonas. Transliavo "Priamoj" kanalas.

  Anksčiau Ukrainos prezidento kanceliarijos vadovo pavaduotojas Vadimas Pristaiko teigė, kad Zelenskis lankysis Varšuvoje rugsėjo 1 dieną Lenkijos kvietimu. JAV reikalų patikėtinis Ukrainoje Viljamas Teiloras pažymėjo, kad Ukrainos ir JAV prezidentai rugsėjį galės pasikalbėti Varšuvoje.

  Anksčiau Sputnik Lietuva rašė, kad Lenkijoje buvo įvestas terorizmo pavojaus režimas JAV prezidento Donaldo Trampo vizito metu.

  Trampas lankysis Lenkijoje nuo rugpjūčio 31 iki rugsėjo 2 dienos ir dalyvaus renginiuose, skirtuose Antrojo pasaulinio karo 80-osioms metinėms. Be Trampo į Varšuvą atvyks 20 valstybių vadovai.

  "Ministras pirmininkas Mateušas Moravieckis pasirašė dekretą Nr. 141, nustatantį pirmąjį ALFA pavojingumo lygį ir pirmąjį ALFA-CRP pavojingumo lygį Lenkijoje", — rašoma pranešime.

  Abu pavojingumo lygiai galios nuo rugpjūčio 28 iki rugsėjo 3 dienos vidurnakčio.

  Paaiškinta, kad pavojaus lygiai buvo įvesti atsižvelgiant į "poreikį užtikrinti tinkamą saugos lygį renginių, organizuojamų Antrojo pasaulinio karo 80-mečio proga, dalyviams".

  Dar šia tema

  Zelenskis padėkojo Trampui už sankcijas prieš Rusiją
  Verslininkas įvardijo sąlygą, kad Zelenskis būtų išrinktas antrai kadencijai
  Tegai:
  Vladimiras Zelenskis, Donaldas Trampas, Varšuva, JAV, Ukraina

  Svarbiausios temos