11:01 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  25

  Anot žiniasklaidos, Bundesvero aprūpintumas šiuo metu yra apgailėtinas

  VILNIUS, rugpjūčio 29 — Sputnik. Vokietijos kariuomenė susiduria ne tik su materialinėmis ir techninėmis problemomis, dabar Bundesverui trūksta net būtiniausių daiktų — karių batų, rašo laikraštis "Die Welt".

  "Lėktuvai neskraido, tankai nevažiuoja, ir patrankos nešaudo. Bundesvero aprūpintumas yra apgailėtinas. Įvertinimas "sąlyginai paruoštas gynybai" yra gana tinkamas", — pabrėžia straipsnio autorius.

  Bundesvero aprūpinimas batais, anot laikraščio, labai vėluoja. Kaip pranešė Vokietijos gynybos ministerija, pristatymo datų nepavyko laikytis dėl ribotų pramonės galimybių.

  Taigi, iš standartinio rinkinio, į kurį įeina dvi poros sunkių ir viena pora lengvų batų, kariams pakankamais kiekiais buvo išduota tik viena pora sunkių batų — 160 tūkstančių porų, tuo tarpu Bundesvero karių skaičius siekia 183 tūkstančius, nurodo leidinys. Be to, tik 31 tūkstantis kareivių buvo aprūpinti lengvais batais.

  "Tai lyg ugniagesiai gesintų gaisrą, apsiavę šlepetes", — interviu laikraščiui "Der Tagesspiegel" situaciją pakomentavo Bundestago deputatė Marie-Agnes Strack-Zimmermann.

  Anksčiau laikraštis "Die Welt" palygino Bundesvero orlaivius su muziejaus eksponatais. Anot leidinio, naikintuvams-bombonešiams "Tornado" jau atsirado vietos daugelyje muziejų, tačiau jais vis dar apsiginklavusi Vokietijos kariuomenė, o šalies Gynybos ministerija niekaip negali apsispręsti dėl jų pakeitimo.

  Dar šia tema

  Vokietijoje didžioji dalis karinės technikos pripažinta netinkama
  Žiniasklaida papasakojo apie apgailėtiną britų kariuomenės padėtį
  Vokietijos žiniasklaida palygino Bundesvero orlaivius su muziejaus eksponatais
  Tegai:
  kariai, Bundesveras, Vokietija

  Svarbiausios temos