04:22 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB87.1809
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  36

  Lenkijos vyriausybės atstovas anksčiau teigė, kad pasirašiusios 5G tinklo saugumo deklaraciją, šalys pereis "prie konkrečių klausimų"

  VILNIUS, rugsėjo 2 — Sputnik. Lenkija ir JAV pasirašė 5G tinklo saugumo deklaraciją, praneša RIA Novosti.

  Iš Lenkijos dokumentą pasirašė ministras pirmininkas Mateušas Moravieckis, o iš Amerikos — viceprezidentas Maikas Pensas.

  Huawei, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Кирилл Каллиников

  Lenkijos vyriausybės atstovas Piotras Miuleris anksčiau teigė, kad pasirašiusios 5G tinklo saugumo deklaraciją, šalys pereis "prie konkrečių klausimų — tai yra šio klausimo tyrinėjimo, sukuriant naujojo mobiliojo tinklo saugumo pagrindus".

  "Galų gale taip pat reikės pasirinkti tiekėją, ir, kaip žinome, tai taip pat sukelia tam tikrų ginčų", — pridūrė Miuleris.

  Ginčai susiję su galimu "Huawei" dalyvavimu tiekiant 5G standartinę įrangą.

  Anksčiau Sputnik Lietuva rašė, kad JAV administracija kaltina "Huawei" bendradarbiavimu su Kinijos Liaudies Respublikos karinėmis ir žvalgybos tarnybomis ir teigia, kad bendrovė galbūt šnipinėja klientus. Be to, JAV yra įsitikinusios, kad kai kurios šalys nesinaudoja "Huawei" infrastruktūra ir įranga, kai pereina prie 5G korinio ryšio.

  Bendrovė gali patirti milijardus nuostolių dėl JAV apribojimų. Kinijos valdžios institucijos ragina Jungtines Valstijas panaikinti apribojimus "Huawei".

  Dar šia tema

  Lenkijos prezidentas pateisino Trampo vizito atidėjimą
  JAV viceprezidentas Varšuvoje susitiko su Zelenskiu
  "Huawei" apkaltino JAV pažeidus rinkos konkurencijos principus
  Rusija pradėjo kurti 5G tinklų įrangą
  Mokslininkai sukūrė anteną, kuri paspartins 5G tinklą
  Tegai:
  deklaracija, JAV, Lenkija

  Svarbiausios temos