21:48 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  50

  Be to, anksčiau žiniasklaida pranešė, kad po avarijos amputuota koja padėjo britui žaidime "Kas laimės milijoną?" laimėti apie 140 tūkstančių eurų

  VILNIUS, rugsėjo 6 — Sputnik. Vokietijos teisininkas Janas Štro 15 metų ruošėsi dalyvauti televizijos šou "Kas laimės milijoną?" ir galiausiai laimėjo pagrindinį prizą — milijoną eurų. Apie tai praneša Vokietijos televizijos kanalas "RTL".

  Kaip papasakojo pats nugalėtojas, jis nepraleido nė vieno iš 1407 šou epizodų. Po kiekvienos peržiūros Štro išsamiai analizavo klausimus ir atsakymus, bandydamas įsiminti kuo daugiau informacijos. Jis taip pat rengdavo namų viktorinas ir į jas kvietė draugus.

  Taigi, Štro buvo pakviestas į jubiliejinį laidos leidimą, kuriame jis turėjo neginčijamą pranašumą, nes dalyviams buvo užduodami tik tie klausimai, kurie figūravo laidose per pastaruosius 20 metų.

  Anksčiau žiniasklaida pranešė, kad po avarijos amputuota koja padėjo britui, kuris dalyvavo televizijos žaidime "Kas laimės milijoną?", laimėti 125 tūkstančius svarų sterlingų (apie 140 tūkstančių eurų).

  Žaidimo metu vedėjas Džeremis Klarksonas uždavė klausimą, ant kurio ežero kranto yra viduramžių Arkarto pilies griuvėsiai. Pasirodžius atsakymo variantams, Kendalas pasakė: "Aš tai žinau, nes ten aš praradau koją".

  Dar šia tema

  Britanijos bendrovės lėktuvo keleivis pakeitė į darbą neišėjusį pilotą
  Tegai:
  šou, televizijos laida, Vokietija

  Svarbiausios temos