01:56 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  26

  Pasak Rusijos VRK vadovo pavaduotojo Nikolajaus Bulajevo, daugelį Facebook ir Google publikuotų įrašų galima laikyti kišimusi į Rusijos vidaus reikalus

  VILNIUS, rugsėjo 9 — Sputnik. Facebook, atsakydamas į Rusijos kaltinimus dėl kišimosi į rinkimus, teigė, kad patys reklamos užsakovai yra atsakingi už vietos rinkimų įstatymų laikymąsi, praneša RIA Novosti.

  Anksčiau Rusijos Federacijos VRK vadovo pavaduotojas Nikolajus Bulajevas teigė, kad daugelį Facebook ir Google publikuotų įrašų galima laikyti kišimusi į Rusijos vidaus reikalus.

  "Roskomnadzdor" pranešė, kad rinkimų dieną nustatė politinės reklamos Google ir Facebook atvejus ir įvertino tai kaip kišimąsi į Rusijos Federacijos vidaus reikalus. Tarnyba ketina perduoti parlamentarams duomenis apie Rusijos rinkimų įstatymo pažeidimus.

  "Atsakomybė už šalies rinkimų įstatymų laikymąsi tenka reklamuotojams, skelbiantiems savo turinį Facebook. Jei gauname apeliaciją, kad reklama pažeidžia vietos įstatymus, mes ją apsvarstome ir imamės atitinkamų priemonių", — RIA Novosti sakė Facebook spaudos tarnyba.

  Anksčiau Google kompanija, reaguodama į Rusijos kaltinimus, paskelbė palaikanti atsakingą politinę reklamą.

  Dar šia tema

  Apklausa: europiečiai pasisako už papildomą mokestį "Facebook" ir "Apple"
  Facebook išbando naują žinučių siuntimo programėlę, skirtą Instagram
  Žiniasklaida: Facebook gali nuslėpti reakcijų po pranešimais skaitiklį
  Tegai:
  rinkimai, Google, Facebook

  Svarbiausios temos