22:40 2021 Kovo 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  20

  Anksčiau Bogdano sprendimas vietoje Ukrainos Nepriklausomybės dienos atšvęsti draugų vestuves Sen Tropeze sukėlė kritiką

  VILNIUS, rugsėjo 11 — Sputnik. Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio administracijos vadovas Andrejus Bogdanas savo Facebook išplatino nuotrauką, kurioje pozuoja su antrankiais Prancūzijos kurorte, Sen Tropeze.

  Nuotraukoje užfiksuotas besijuokiantis Bogdanas. Žandaro uniforma apsivilkęs žmogus "užlaužia" pareigūno ranką, uždeda antrankius ir prie pareigūno galvos prideda pistoletą (ar daiktą, panašų į pistoletą).

  Kaip paaiškino Bogdanas, jį lydėjo vidaus reikalų ministras Arsenas Avakovas, kuris "tyrė operatyvinę situaciją", ir SBU vadovas Ivanas Bakanovas.

  Anksčiau leidinys LB.ua su nuoroda į savo šaltinius pranešė, kad Bogdanas nedalyvavo Ukrainos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtose iškilmėse rugpjūčio 23 ir 24 dienomis, nes šventė draugų vestuves Sen Tropeze.

  Į Bogdano įrašą dauguma vartotojų reagavo su humoru.

  "Berniukai išdykauja", — pakomentavo Antonina Gnatjuk.

  "Geras vedėjas ir smagūs konkursai", — rašė Anna Ryženko.

  Kiti komentatoriai, priešingai, sukritikavo tokį elgesį.

  "Nepaskelbčiau to, kas erzina žmones. Laukiame pranešimų apie darbą ir rezultatus. Jei dirbate ten šalies labui, praneškite mums. Net apie mažus, bet žingsnius į priekį ir sėkmės link. O šaunių kurortų ir šaunių draugų linkiu ir autoriui, ir visiems mums. Laisvu nuo darbo metu", — rašė Kopylenko Nataliia.

  Anksčiau Bogdanas sukėlė didelę visuomenės reakciją, kai Aukščiausiojoje Radoje parodijavo buvusį prezidentą Petro Porošenką.

  Tegai:
  Andrejus Bogdanas, Ukraina

  Svarbiausios temos