00:44 2020 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0875
 • RUB71.2368
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  23

  Gydytojų teigimu, žmonių savijautai labai didelį poveikį daro dažnai besikeičiantis atmosferos slėgis

  VILNIUS, rugsėjo 18 — Sputnik. Gydytojai pataria, kaip išvengti neigiamo atmosferos slėgio svyravimo poveikio ypač jautriems oro sąlygoms žmonėms, rašo "Izvestija".

  Anot Maskvos neurologės Evelinos Plijevos, būtina kontroliuoti kraujospūdį ir širdies ritmą, tačiau taip pat, jos manymu, nepatartina vartoti vaistų.

  Medikė pažymėjo, kad šiuo metu žmonių, besiskundžiančių aukštu kraujospūdžiu, skaičius padidėjo beveik 30 proc.

  "Fobos" centro sinoptikai papasakojo "Izvestija", kad artimiausiu metu kartu su lietumi Maskvoje tikimasi sniego — "lietaus metu iškris šiek tiek šlapio sniego, tačiau jis iš karto ištirps".

  Savo ruožtu Profilaktinės medicinos instituto tyrėja Olga Molčanova patarė žmonėms, kurie yra labai jautrūs orų pokyčiams, likti namuose ir, jei įmanoma, gerti daugiau mėtų arbatos.

  Ji pabrėžė, kad atmosferos slėgio kaita — nemalonus reiškinys, kurį gali lydėti kraujospūdžio sumažėjimas ar padidėjimas, galvos skausmai ir nedidelis pykinimas. Paprastai pacientai blogai jaučiasi pirmą ar paskutinę atmosferos slėgio svyravimo dieną.

  Slėgio kaita — reiškinys, susijęs su dideliais atmosferos slėgio svyravimais. Atmosferos slėgis matuojamas barais, gyvsidabrio stulpelio milimetrais ir kitais vienetais. Slėgio kaitą sunkiau pakelia oro sąlygų kaitai jautrūs žmonės.

  Dar šia tema

  Gydytojai vaiko burnoje rado 526 neišdygusius dantis
  Gydytojai papasakojo, kiek medaus galima valgyti nepakenkiant sveikatai
  Gydytojai patarė nenaudoti įprasto jodo
  Tegai:
  sveikata, gydytojai

  Svarbiausios temos