09:43 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  46

  Į kelionę britas pasiėmė tik nedidelį krepšį su apatiniais drabužiais, dvi poras marškinių, sportines kelnes ir fotoaparatą

  VILNIUS, rugsėjo 18 — Sputnik. Keliautojas iš Britanijos ir tinklaraštininkas Saimonas Vilsonas per šešias dienas, devynias valandas ir tris minutes nuskrido beveik 50 tūkstančių kilometrų ir pamatė septynis pasaulio stebuklus, praneša "The Sun".

  Į kelionę jis pasiėmė tik nedidelį krepšį su apatiniais drabužiais, dvi poras marškinių, sportines kelnes ir fotoaparatą.

  Per šias dienas tik du kartus Saimonas galėjo miegoti lovoje — viešbutyje ir oloje. Jis bandė ilsėtis taksi, lėktuvuose ir valgė tuos patiekalus, kuriuos siūlė skrydžių bendrovės.

  Jis išskrido iš Mančesterio oro uosto sekmadienį, 04.45 val., nusipirkęs bilietą į Romą, kad aplankytų Koliziejų. Saimonas ten buvo dvi valandas, o vėliau išskrido į Egiptą. Jis praleido penkias valandas viešbutyje, išsikvietė taksi ir nuvyko apžiūrėti piramidžių ir Sfinkso.

  View this post on Instagram

  Petra, Jordan 🇯🇴

  A post shared by Simon Wilson (@simonjwils) on

  Po to jis išskrido į Jordaniją, kur už 46 eurus galėjo pamiegoti oloje, prieš kelionę į Petrą.

  Ketvirtąją dieną Saimonas išvyko į Indiją, kur jo laukė keturių valandų kelionė taksi į Tadžmahalą Agroje. Ten britas praleido valandą ir išskrido į Pekiną tam, kad išvystų Didžiąją kinų sieną.

  Šeštą dieną jo laukė skrydis į Meksiką, į šventąjį senovės majų miestą Čičen Icą.

  Iš ten Saimonas nuvyko į Rio de Žaneirą, Braziliją, apžiūrėti Kristaus Atpirkėjo statulos, po to grįžo į JK.

  View this post on Instagram

  Rio de Janeiro, Brazil 🇧🇷

  A post shared by Simon Wilson (@simonjwils) on

  "Niekada taip ir nesužinočiau, ar įmanoma įgyvendinti tokią kelionę, jei nebūčiau pabandęs, — sakė Saimonas. — Negaliu patikėti, kad man pavyko."

  Priminsime, kad Cheopso piramidė Egipte — vienintelis iš senovės septynių pasaulio stebuklų — išliko iki šių dienų. Koliziejus, Petra, Tadžmahalas, Didžioji kinų siena, Čičen Ica, Kristaus Atpirkėjo statula, senovės miestas Maču Pikču Peru yra naujesni septyni pasaulio stebuklai.

  Dar šia tema

  "Swedbank" lietuviams papasakojo, kur naudingiau praleisti atostogas
  Tinklaraštininkai iš Lietuvos dalyvavo ekspedicijoje į Kareliją
  Tegai:
  kelionės, turistai, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos