00:55 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  34

  Pasak "Huawei CBG" vartotojų padalinio vadovo, pateiktų baterijų galia ir 5G tinklo greičio naujovės žymiai pranašesnės už konkurentus

  VILNIUS, rugsėjo 20 — Sputnik. Kinijos kompanija "Huawei" Miunchene pristatė pavyzdinį išmanųjį telefoną "Mate 30". Apie tai buvo pranešta oficialiame koncerno Twitter puslapyje.

  Pasak "Huawei CBG" vartotojų padalinio vadovo Ričardo Ju (Richard Yu), pateiktų baterijų galia ir 5G tinklo greičio naujovės yra žymiai pranašesnės už konkurentus. Įkroviklio su laidu galia — 40 W, o belaidžio — 27 W. Aparatas taip pat turi 14 antenų, skirtų priimti 5G dažnius.

  Be to, "Mate 30" turi veido atpažinimo funkciją ir greitą akumuliatoriaus įkrovimą.

  "5G era leidžia mums permąstyti išmaniųjų telefonų technologijas, o "Mate 30" modelis nustato ribas to, kas geriausia", — Ričardo Ju žodžius cituoja "Forbes".

  Bendrovė taip pat pristatė savo "App Gallery" programą, sukurtą kaip alternatyvą "Google Play Store", reaguojant į JAV sankcijas Kinijai.

  "Mate 30" išmanusis telefonas su 5G kainuos 1199 eurus, pagrindinės konfigūracijos išmaniojo telefono versija — 799 eurus, o "Mate 30 Pro" — 1099 eurus. Vis dar nežinoma, kada ir kuriose šalyse bus galima įsigyti naujoves iš "Huawei".

  Dar šia tema

  Lenkija ir JAV pasirašė 5G tinklo saugumo deklaraciją
  "Huawei" apkaltino JAV pažeidus rinkos konkurencijos principus
  Tegai:
  išmanusis telefonas, Huawei

  Svarbiausios temos