02:34 2020 Liepos 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  67

  Buvęs Ukrainos prezidentas dabartinę vyriausybę pavadino "berniukais" ir pridūrė, kad jie "ne pirmieji, norėję uždaryti jį už grotų"

  VILNIUS, rugsėjo 22 — Sputnik. Buvęs Ukrainos prezidentas Petro Porošenka įsitikinęs, kad dabartinė valdžia negalės jo įkalinti. Apie tai politikas kalbėjo interviu Ukrainos televizijos kanalui "Piatyj kanal" .

  "Aš nieko nebijau, mano politinė jėga nieko nebijo. Nieko jiems nepavyks", — sakė Porošenka.

  Buvęs Ukrainos prezidentas dabartinę vyriausybę pavadino "berniukais" ir pridūrė, kad jie "ne pirmieji, norėję uždaryti jį už grotų".

  Ukrainos valstybinis tyrimų biuras iškėlė daugiau nei dešimt baudžiamųjų bylų prieš buvusį prezidentą ir jo politinės aplinkos atstovus. Dar trijose baudžiamosiose bylose Porošenka įvardytas kaip liudytojas.

  Teisėsaugininkai tiria bylas dėl pajamų, gautų galimai neteisėtu būdu, legalizavimo, ir galimo kišimosi į teisėjų veiklą. Porošenka taip pat kaltinamas valdžios užgrobimu, piktnaudžiavimu įgaliojimais ir valstybės išdavyste.

  Buvęs Ukrainos lyderis kelis kartus davė parodymus byloje dėl gamyklos "Kuznica na Rybalskom" pardavimo ir mokesčių vengimo perkant televizijos kanalą "Priamoj". Porošenka keletą kartų neatvyko, kai buvo kviečiamas į Valstybinį tyrimų biurą. Anot jo advokato Igorio Golovano, buvęs prezidentas neatvyko dėl darbo Aukščiausiojoje Radoje, taip pat dėl to, kad teismo šaukimas jam įteiktas ​​pavėluotai.

  Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas pakomentavo buvusio Ukrainos prezidento Petro Porošenkos pareiškimą, kad dabartinė valdžia negalės jo įkalinti.

  Puškovas paaiškino, jog Porošenka nebus kalinamas dėl to, kad būdamas prezidentu jis teikė JAV "politines ir kitas paslaugas", todėl gavo "saugumo garantą".

  Dar šia tema

  Porošenka pažadėjo "su pasididžiavimu" iškelti Ukrainos vėliavą virš Donecko
  Radoje Zelenskio administracijos vadovas parodijavo Porošenką — video
  Kova dėl derliaus: politikai išeina į pievas
  Zelenskį prajuokino juokeliai apie Rusiją ir Lukašenką
  Tegai:
  Petro Porošenka, Ukraina

  Svarbiausios temos