09:15 2019 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1173
 • RUB71.1373
  Piratų vėliava, archyvinė nuotrauka

  Kamerūne išlaisvinti piratų pagrobti Rusijos jūreiviai

  © Flickr/ Kevin Spencer
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  26 0 0

  Jūreivių gyvybei ir sveikatai pavojus negresia, šiuo metu jie yra Vokietijoje ir netrukus bus išsiųsti į savo tėvynę

  VILNIUS, rugsėjo 22 — Sputnik. Rusijos jūreiviai, pagrobti piratų prie Kamerūno krantų rugpjūčio 15 dieną, išlaisvinti, jie šiuo metu yra Vokietijoje ir netrukus išvyks į savo tėvynę, pranešė Rusijos ambasada Kamerūne.

  Piratas, archyvinė nuotrauka
  © AP Photo / Farah Abdi Warsameh

  Rugpjūčio 15 dieną piratai, atakavę Dualos (Kamerūno Respublika) uostą, užpuolė Vokietijos įmonei "MarConsult Schiffahrt" priklausantį krovininį laivą "Marmalita", plaukusį su Antigvos ir Barbudos vėliava.

  Piratai pagrobė aštuonis žmones, tarp jų tris rusus iš Sankt Peterburgo, Vladivostoko ir Murmansko — kapitoną, vyresnįjį padėjėją ir vyresnįjį mechaniką. Anksčiau RIA Novosti šaltinis nurodė, kad taip pat buvo pagrobti keturi filipiniečiai ir ukrainietis, o visi pagrobtieji buvo laikomi patenkinamomis sąlygomis Nigerijoje.

  "Rusijos jūreiviai, kuriuos šių metų rugpjūčio 15 dieną piratai pagrobė prie Kamerūno krantų, buvo paleisti. Šią informaciją patvirtina laivybos bendrovė. Jūreivių gyvybei ir sveikatai pavojus negresia. Šiuo metu jie yra Vokietijoje ir netrukus bus išsiųsti į savo tėvynę", — Facebook puslapyje pranešė Rusijos diplomatinė atstovybė.

  Tegai:
  pavojus žmonių sveikatai

  Svarbiausios temos