01:37 2020 Rugpjūčio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1854
 • RUB86.3692
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  19

  Kaip rašoma leidinyje, sutuoktinių pora internetu užsisakė kelis drabužius iš Nyderlandų, tačiau gavus siuntą paaiškėjo, kad siuntinys priklauso ne jiems

  VILNIUS, rugsėjo 23 — Sputnik. Sutuoktinių pora iš Austrijos Linco miesto užsisakė drabužių paštu, tačiau pašto dėžutėje rado beveik 500 tūkst. eurų vertės ekstazio tablečių, pirmadienį pranešė "Kurier".

  Kaip rašoma leidinyje, austrų pora internetu užsisakė dvi sukneles iš Nyderlandų. Atvyko du siuntiniai, vienas iš jų buvo palyginti sunkus. Kai gavėjai juos atidarė, moteris pirmiausia nusprendė, kad tai dekoratyviniai akmenys, tačiau jos vyras iškart suprato, kad tai yra narkotikai — siuntinyje buvo 24 800 ekstazio tablečių, kurių bendra suma — apie pusė milijono eurų.

  Atsitiktiniai gavėjai su netikėta siunta išvyko į paštą, jo darbuotojai, savo ruožtu, pranešė policijai. Austrijos teisėsaugos pareigūnai nustatė, kad siuntinys iš Nyderlandų buvo skirtas Škotijos gyventojui. Vietos valdžia jau nustatė tikrojo adresato tapatybę ir jį sulaikė.

  Anot "Kurier", Nyderlandų valdžia dar turi išsiaiškinti, kas siuntė paketą su narkotikais.

  Dar šia tema

  Šešėlinis mėsos verslas Kaune: antisanitarinės sąlygos, ginklas ir kontrabanda
  Majauskas atsinešė į Seimą kanapių aliejaus
  Lietuvoje šimtai nėščių moterų piktnaudžiauja alkoholiu
  Tegai:
  narkotikai, internetas, Nyderlandai, Austrija

  Svarbiausios temos