06:53 2020 Vasario 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.0842
 • RUB68.9116
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  10

  Premjeras pabrėžė, jog nėra pagrindo teigti, kad Rusija atlieka "dezintegruojančios šalies vaidmenį" kitų valstybių atžvilgiu

  VILNIUS, rugsėjo 24 — Sputnik. Italijos ministras pirmininkas Džiuzepė Kontė (Giuseppe Conte) pabrėžė svarbų Rusijos vaidmenį sprendžiant didžiules tarptautines krizes ir atkreipė dėmesį į įrodymų, kad Maskva neva atlieka tam tikrą "dezintegracinį vaidmenį" kitų šalių atžvilgiu, trūkumą.

  Apie tai Italijos ministras pirmininkas pareiškė interviu šalies naujienų kanalui "Skytg24" Niujorke, kur jis lankosi 74-ojoje JT Generalinės Asamblėjos sesijoje.

  "Neturiu pagrindo teigti, kad Rusija atlieka dezintegruojantį vaidmenį vyriausybių, sistemų, partijų atžvilgiu. Pridursiu, kad ji yra svarbi sprendžiant visas reikšmingiausias geopolitines krizes pasaulyje", — teigė Italijos premjeras.

  Politikas mano, jog su Rusija visada reikia palaikyti dialogą, kad būtų galimybė orientuotis į svarbiausių tarptautinių krizių sprendimą. Be to, pasak premjero, dialogas su Rusija padės rasti sprendimus Vakarų gamintojų ir visos gamybos sistemos rinkoje.

  Dar šia tema

  Rusijos ambasadorius Latvijoje įsitikinęs, kad sankcijos pasibaigs
  JAV vadina Kaliningradą atakos taikiniu karo su Rusija atveju
  Lietuva atrodo vis pilkiau drąsios ir pragmatiškos Estijos užsienio politikos fone
  Italijos premjeras pavadino Rusiją "pagrindine veikėja" saugumo srityje
  Tegai:
  Rusija, Italija

  Svarbiausios temos