11:06 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  25

  Praėjusiais metais į Arktį gabenamų krovinių kiekis Rusijos karo departamento žinioje sudarė 11 tūkst. tonų krovinių

  VILNIUS, rugsėjo 24 — Sputnik. 2019 metais pagal valstybines sutartis su Rusijos gynybos ministerija gynybos logistikos laivai atliko 11 reisų į Arkties taškus ir "Novaja Zemlia" salyną, gabendami apie 30 tūkst. tonų įvairių karinių krovinių ir karinio departamento karinio statybos komplekso krovinių, praneša RIA Novosti su nuoroda į Rusijos Gynybos ministerijos informacijos ir ryšių departamentą.

  Praėjusiais metais į Arktį gabenamų krovinių kiekis karo departamento žinioje sudarė 11 tūkst. tonų krovinių.

  "Į regioną buvo pristatyti įvairūs kroviniai, įskaitant statybines medžiagas, ginklus ir karinę įrangą. Be to, medžiagos buvo pristatytos į Belušijos Gubos kaimą "Novaja Zemlia", — teigė agentūra.

  Gynybos ministerijos duomenimis, pagrindiniai krovinių uostai, skirti pristatyti prekes į Arkties taškus — Murmanską, Archangelską, Vladivostoką, Vaniną, Petropavlovsk-Kamčatską. Arkties salose iškrovimo operacijos buvo atliktos krante be įrangos, naudojant reidus.

  Arkties valymo programoje taip pat buvo numatyta eksportuoti daugiau nei 3 tūkst. tonų metalo laužo ir pasenusios įrangos iš Kotelno salos ir iš "Novaja Zemlia" salyno punktų. Šiuo metu baigiamas eksportuoti 180 tonų iš Vrangelio salos.

  "Gynybos logistika" buvo pripažinta vienintele Rusijos gynybos ministerijos darbų ir paslaugų, susijusių su prekių pristatymu į Rusijos Federacijos Arkties zoną ir Tolimųjų Rytų regioną 2019 ir 2020 metų rangove.

  Dar šia tema

  Šiaurės kryptimi. Kaip "Rusijos Arktis" keičia Europos žemėlapius
  Po Grenlandijos ledynais aptikta daugiau nei 50 ežerų
  Tegai:
  krovinių vežimas, Rusijos gynybos ministerija, Rusija

  Svarbiausios temos