02:01 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  58

  Šiais metais grožio konkursas pirmą kartą buvo surengtas tarptautiniu lygiu, antroji vieta atiteko prancūzei, o trečioji — britei

  VILNIUS, spalio 2 — Sputnik. Grožio konkurse "Mis Bum-Bum 2019", kuriame renkama gražiausių sėdmenų savininkė, laimėjo Brazilijos "Playboy" modelis, praneša "The Daily Mail".

  Apdovanojimo ceremonija vyko pirmadienį, rugsėjo 30 dieną, Meksiko mieste. Nugalėtoja tapo 29 metų Suzy Cortez iš Brazilijos Kampinaso miesto. Cortez jau buvo laimėjusi "Mis Bum-Bum" titulą Brazilijoje 2015 metais.

  Бразильская модель Сюзи Кортес, архивное фото
  Suzy Cortez

  Šiais metais varžybos pirmą kartą surengtos tarptautiniu lygiu. Jose dalyvavo modeliai iš viso pasaulio, tarp jų ir Britanijos, JAV, Kanados, Vokietijos, Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Meksikos, Australijos ir Brazilijos gyventojos. Grožio konkurso dalyvės pasirodė prieš žiuri su apatiniais drabužiais, demonstruodamos savo sėdmenis.

  Antroji vieta atiteko prancūzei Rayane Laura Souza.

  Райана Лаура Соуза, архивное фото
  Rayane Laura Souza

  Trečiąją vietą užėmė Jessica Lopes iš Didžiosios Britanijos.

  Джессика Лопес, архивное фото
  Jessica Lopes

  "Mis Bum-Bum" konkursą įkūrė 40 metų verslininkas Kakau Oliveris (Cacau Oliver) 2011 metais. Aštuonerius metus konkursas vyko Brazilijoje, finale dalyvavo 27 merginos — po vieną iš kiekvienos šalies valstijos. Pagal konkurso sąlygas, moterims draudžiama naudotis plastikos chirurgų paslaugomis, kad pakeistų sėdmenų dydį ar formą.

  2018 metais grožio konkurso "Mis Bum-Bum" dalyvės padarė sėdmenų rentgeno nuotraukas, kad įrodytų, jog neturi implantų. Konkurso dalyvių fotosesija skirta atkreipti dėmesį į mirtingumo po sėdmenų didinimo plastinių operacijų problemą.

  Dar šia tema

  Grožio konkurso nugalėtoja nualpo scenoje
  Konkursą "Mis Visata" laimėjo Filipinų atstovė
  Brazilijoje išrinkta gražiausią užpakaliuką turinti mergina
  Tegai:
  Didžioji Britanija, Prancūzija, Brazilija, grožio konkursas, modelis

  Svarbiausios temos