10:19 2020 Rugpjūčio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1813
 • RUB86.5850
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  75

  Rusijos politikas palaikė JAV prezidento Donaldo Trampo žodžius apie tai, kad demokratų pradėta apkaltos procedūra yra perversmas ir bandymas perimti valdžią bei atimti laisvę iš Amerikos žmonių

  VILNIUS, spalio 3 — Sputnik. Rusijos liberalų demokratų partijos lyderis Vladimiras Žirinovskis JAV demokratų bandymus paskelbti apkaltą šalies prezidentui Donaldui Trampui palygino su TSRS žlugimu.

  Anksčiau Trampas demokratų pradėtą ​​apkaltos procedūrą pavadino perversmu ir bandymu perimti valdžią bei atimti laisvę iš Amerikos žmonių.

  Žirinovskis palaikė JAV prezidento pareiškimą.

  "Paradoksas, tačiau "demokratai" tiesiog negali gyventi demokratijos sąlygomis ir įžūliai trukdo prezidentui dirbti ir vykdyti savo įgaliojimus. O dabar jie ruošiasi jį atstatydinti, neturėdami tam jokio teisinio pagrindo", — parašė jis "Telegram".

  Anot politiko, demokratų veiksmai primena 1917 metų revoliuciją ir TSRS žlugimą.

  "Mes tai turėjome 1917 metais ir 1991 metais, o Ukrainoje — 2014 metų vasarį. Ir tai vadinama perversmu".

  Apkalta Trampui

  Demokratai Atstovų Rūmuose, kur jie turi daugiausia balsų, rugsėjo 24 dieną pradėjo Trampo apkaltos procedūrą. Baltųjų rūmų vadovas kaltinamas tuo, kad paprašė užsienio valstybės pagalbos įsikišti į rinkimus, bandydamas diskredituoti politinį oponentą — buvusį viceprezidentą Džo Baideną. Trampas neigia kaltinimus.

  Jei įtarimai Atstovų Rūmuose bus patvirtinti, jie bus perduoti Senatui, kuris priims galutinį sprendimą. Kongreso Aukštuosiuose rūmuose daugumą turi Trampo partijos nariai — respublikonai.

  Dar šia tema

  JAV Kongresas paskelbė Trampo apkaltos procedūros pradžią
  Ekspertai Trampo veiksmus Ukrainos atžvilgiu vertina kaip rimtą pagrindą apkaltai
  Trampas demokratų pradėtą apkaltos procedūrą pavadino perversmu
  Tegai:
  Vladimiras Žirinovskis, TSRS, Rusija, JAV, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos