22:15 2019 Lapkričio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1041
 • RUB70.5319
  Britanijos ambasadorius Loris Bristou

  Britanijos ambasadorius pažymėjo prekybos ryšių su Rusija palaikymo svarbą

  © Sputnik / Владимир Астапкович
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  18 0 0

  Diplomatas priminė, kad Rusija išlieka svarbia Britanijai šalimi pagal prekių apyvartą, kuri pernai siekė 19 milijardų JAV dolerių

  VILNIUS, spalio 4 — Sputnik. Būtina palaikyti prekybos ryšius tarp Rusijos ir Didžiosios Britanijos, nepaisant sudėtingų šių dviejų šalių santykių, pareiškė Britanijos ambasadorius Maskvoje Loris Bristou (Laurie Bristow) Rusijos ir Britanijos prekybos rūmų investicijų forume "RussiaTalk-2019", praneša RIA Novosti.

  Apibendrindamas savo darbo rezultatus, ambasadorius, paliekantis postą šių metų pabaigoje, pabrėžė, kad ekonominių ryšių palaikymas su Rusija išlieka svarbia diplomatinės atstovybės darbo dalimi.

  "Tai buvo sunkūs metai dėl santykių tarp mūsų vyriausybių. Prireiks laiko tai pakeisti. Tačiau mes neturėtume apleisti to, kas buvo padaryta. Ekonominiai ryšiai (tarp mūsų šalių) yra tikrai labai svarbūs", — sakė Bristou.

  Ambasadorius priminė, kad Rusijos Federacija išlieka svarbia Britanijai šalimi pagal prekių apyvartą, kuri pernai siekė 19 milijardų JAV dolerių. Rusija yra viena iš 25 svarbiausių Britanijos prekybos partnerių.

  "Palaikyti prekybos ir investicijų ryšius yra svarbi mano ir mano ambasados ​​darbo dalis", — pabrėžė jis.

  Anksčiau interviu RIA Novosti Bristou papasakojo, kad jo kelias ambasadoriaus poste tęsėsi daug metų ir, pasibaigus komandiruotei, jis išlaikys artimiausius ryšius su Rusija.

  Dar šia tema

  Viskas, kaip ir norėjote: Rusijos bankas vietoje JAV pasirinko Kiniją
  Latvijos šprotų gamintojo įranga parduota Rusijai
  Merkel papasakojo apie "Brexit" įtaką pasaulio ekonomikai
  Tegai:
  prekyba, Rusija, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos