04:02 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Priešrinkiminiai žaidimai: kuo baigsis "Burisma" istorija Baidenui ir Trampui (37)
  88

  Aktorius po karikatūra, kurioje pavaizduoti JAV ir Ukrainos lyderiai, parašė: "Tėvas-sukčius Zelenskiui pateikė "pasiūlymą, kurio negalima atsisakyti"

  VILNIUS, spalio 8 — Sputnik. JAV aktorius Džimas Keris (Jim Carrey) savo Twitter paskyroje paskelbė Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio ir JAV vadovo Donaldo Trampo karikatūrą.

  Paveiksle JAV prezidentas, kreipdamasis į Zelenskį, cituoja filmo "Krikštatėvis" pagrindinį veikėją, užsimindamas, kad Ukrainos prezidentui vieną dieną gali prireikti paslaugos.

  ​"Kartą, ši diena gali niekada ir neįvykti, aš paprašysiu tavęs padaryti man paslaugą. Tačiau iki tol priimk šią dovaną karinės pagalbos pavidalu mano dukters vestuvių dieną", — rašoma karikatūroje.

  Aktorius prie karikatūros pridėjo komentarą: "Tėvas-sukčius Zelenskiui pateikė "pasiūlymą, kurio negalima atsisakyti".

  Rugsėjį Baltieji rūmai paskelbė liepos 25 dieną įvykusio JAV ir Ukrainos lyderių pokalbio stenogramą. Anksčiau žiniasklaida pranešė, kad pokalbyje su Ukrainos prezidentu Vladimiru Zelenskiu Trampas galėjo prašyti atlikti tyrimą buvusio JAV viceprezidento Džo Baideno ir jo sūnaus Hanterio atžvilgiu.

  Stenograma patvirtino, kad Trampas paprašė Zelenskio ištirti buvusio generalinio prokuroro Viktoro Šokino, tyrusio "Burisma Group", kurios vienas iš direktorių buvo Baideno sūnus, atleidimo aplinkybes ir paties Hanterio Baideno veiklą.

  Demokratai pradėjo apkaltos procedūrą prieš Trampą Atstovų rūmuose, kaltindami jį tuo, kad jis iš užsienio valstybės prašė pagalbos įsikišti į rinkimus, siekdamas diskredituoti politinį priešininką — buvusį JAV viceprezidentą Džo Baideną (Joe Biden), kuris šiuo metu balotiruojasi į prezidentus iš Demokratų partijos. Trampas neigia kaltinimus, pareikšdamas, kad jis kovoja su korupcija ir mano, kad ją turėtų ištirti ir Kinijos valdžios institucijos, kur, jo duomenimis, Baidenas jaunesnysis taip pat gavo finansinę naudą.

  Temos:
  Priešrinkiminiai žaidimai: kuo baigsis "Burisma" istorija Baidenui ir Trampui (37)

  Dar šia tema

  Vokietijos deputatas: Zelenskis ieško Vašingtono apsaugos
  Trampas demokratų pradėtą apkaltos procedūrą pavadino perversmu
  Kijevas nutraukė "Burisma" tyrimą dėl JAV, praneša žiniasklaida
  Tegai:
  Džimas Keris, karikatūra, Ukraina, JAV, Vladimiras Zelenskis, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos