12:53 2020 Birželio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB77.8132
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  92

  Paslaugų teikimo ekspertai socialiniuose tinkluose apklausė tūkstantį vartotojų ir išsiaiškino, kuriuose miestuose atostogauti jiems buvo nuobodžiausia

  VILNIUS, spalio 13 — Sputnik. Nuobodžiausias atostogas Rusijos keliautojai praleido Bratislavoje, Karlovy Varuose ir Helsinkyje, skelbia RIA Novosti.

  Paslaugų teikimo ekspertai socialiniuose tinkluose apklausė tūkstantį vartotojų ir išsiaiškino, kuriuose miestuose atostogauti jiems buvo nuobodžiausia.

  Pirmoje vietoje — Suomijos sostinė, už kurią balsavo 30 proc. respondentų. Anot Helsinkyje apsilankiusių turistų, "oras dažnai būna blogas, lankytinų vietų nedaug ir visą savaitę gali praleisti namuose".

  Ketvirtadalis respondentų nuobodžias atostogas praleido Bratislavoje: "neįdomūs reginiai, neskanus maistas ir brangūs suvenyrai". Kai kurie turistai pažymėjo: "darbo dienomis vaikščiodami naktine Bratislava, nenustebkite, kad nerasite vietų su gyva muzika, o baruose beveik nebus žmonių".

  Penkiolika procentų apgailestavo dėl atostogų Karlovy Varuose, nes "miestas labai mažas ir jame mažai pramogų". Patyrusiems turistams patariama apsilankyti Čekijos sveikatingumo kurorte su vienos dienos ekskursija.

  Dar dešimt procentų nusivylė Miunchenu. Kai kurie turistai skundėsi, kad "po aštuonių vakaro nėra kur eiti, išskyrus alaus barus".

  Septyni procentai turistų tikėjosi daugiau iš Varšuvos: "pasirodė, kad tai nuobodus, pilkas miestas, turintis tik keletą kultūrinių ir istorinių vietų". Tuo tarpu kai kurie turistai pabrėžė, kad Lenkijos sostinė yra gera stotelė tolimesnėms kelionėms po Europą.

  Penki procentai sakėsi negrįšią į Pizą, kur "išskyrus bokštą nėra į ką žiūrėti". Tačiau šie patys respondentai pripažino, kad miestas yra ramus, patrauklus ir daug pigesnis nei Venecija.

  Vilnius ir Minskas gavo po keturis procentus balsų. Lietuvos sostinėje turistai vakarais nuobodžiavo ir nežinojo, ką daryti, tačiau Baltarusijos sostinėje jie pažymėjo tuštumą ir "unikalumo stoką".

  Iš kokių šalių turistai atvyksta į Lietuvą
  © Sputnik /
  Iš kokių šalių turistai atvyksta į Lietuvą

  Dar šia tema

  Rusijoje papasakojo apie turistų eiles į Kaliningrado sritį
  Kaliningradas papasakojo, kaip dalinsis užsienio turistais su Sankt Peterburgu
  JK turistas už alų sumokėjo daugiau nei 60 tūkst. eurų
  Estija bijo prarasti dalį turistų iš Suomijos dėl Rusijos
  Turistas iš Britanijos per septynias dienas aplankė septynis pasaulio stebuklus
  Tegai:
  vartotojai, paslaugų rinka, miestas

  Svarbiausios temos