08:50 2021 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  39

  Anksčiau buvo pranešta, jog pratybos, kurių metu bus paleistos 16 kruizinių ir balistinių raketų, vyks spalio 15–17 dienomis

  VILNIUS, spalio 14 — Sputnik. Strateginių branduolinių pajėgų pratybos yra gynybinio pobūdžio ir nėra nukreiptos prieš kitas valstybes, pirmadienį per instruktažą užsienio šalių atašė sakė Rusijos gynybos ministerijos Tarptautinio karinio bendradarbiavimo vyriausiojo direktorato vadovas, einantis generalinio majoro pareigas, Jevgenijus Iljinas, rašo RIA Novosti.

  Anksčiau buvo pranešta, kad pratybos, kurių metu bus paleistos 16 kruizinių ir balistinių raketų, vyks spalio 15–17 dienomis.

  "Strateginės vadovybės ir štabo "Thunder-2019" užduotis yra išspręsti mokymo ir strateginių pajėgų panaudojimo klausimus susiduriant su agresijos grėsme. Norėčiau pabrėžti, kad pratybų scenarijuje nenumatyta kova su konkrečia valstybe ar šalių grupe", — teigė Iljinas.

  Jis pabrėžė, kad pratybos yra suplanuotos ir yra tik gynybinio pobūdžio. Jomis siekiama išmokyti karius atlikti veiksmus, kuriais siekiama atgrasyti tikėtiną priešą, kad Rusijos ginkluotosios pajėgos išmoktų naujų būdų panaudoti pajėgas ir priemones, organizuoti vadovavimą, sąveiką ir visapusišką palaikymą vykdant misiją.

  Iljinas taip pat pažymėjo, kad informacijos apie tokias pratybas teikimas nėra numatytas jokių tarptautinių įsipareigojimų ir yra savanoriškas. Trumpame posėdyje dalyvavo apie 100 užsienio šalių karinio-diplomatinio korpuso atstovų.

  Dar šia tema

  JAV mokslininkai sukūrė branduolinio karo tarp Rusijos ir JAV modelį
  Paaiškėjo, kiek Rusijai reikia laiko, kad apsispręstų dėl atsakomojo branduolinio smūgio
  Tegai:
  pratybos, branduolinis karas, Rusija

  Svarbiausios temos