18:37 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Priešrinkiminiai žaidimai: kuo baigsis "Burisma" istorija Baidenui ir Trampui (36)
  62

  Politikas JAV vadovą pavadino "ekscentrišku, pašėlusiu prezidentu", nieko nesuvokiančiu užsienio politikoje ir veikiančiu iš baimės dėl savo perrinkimo

  VILNIUS, spalio 16 — Sputnik. Demokratų partijos kandidatas į JAV prezidentus, buvęs šalies viceprezidentas Džo Baidenas mano, kad jei prezidentas Donaldas Trampas bus perrinktas 2020 metais, NATO aljansas nustos egzistuoti, praneša RIA Novosti.

  "Jei jis (Trampas) bus perrinktas, pažadu jums, kad nebus jokio NATO. <...> Mes turėsime realių problemų", — pasakė Baidenas Demokratų partijos kandidatų į prezidentus debatų metu.

  Jis Trampą pavadino "ekscentrišku, pašėlusiu prezidentu", kuris, jo manymu, nieko nesupranta užsienio politikoje ir "veikia iš baimės dėl savo paties perrinkimo".

  Kartu buvęs viceprezidentas pažymėjo, kad Trampas kritikavo NATO ir tuo pat metu teigiamai kalbėjo apie Rusijos lyderį Vladimirą Putiną.

  Jis palaikė anksčiau priimtus sprendimus dėl Amerikos kariuomenės įvedimo į Siriją, Afganistaną ir Iraką kovai su grupuote "Islamo valstybė" (IV)*.

  Demokratai Kongrese pradėjo Trampo apkaltos procesą, įtardami jį tuo, kad jis asmeniniais politiniais tikslais siekė, jog Ukrainos vadovybė pradėtų tyrimą Hanterio Baideno, dirbusio energetikos bendrovėje "Burisma", atžvilgiu. Jo tėvas Džo Baidenas pretenduoja tapti Demokratų partijos kandidatu prezidento rinkimuose 2020 metais.

  * Rusijoje uždrausta teroristų organizacija.

  Temos:
  Priešrinkiminiai žaidimai: kuo baigsis "Burisma" istorija Baidenui ir Trampui (36)

  Dar šia tema

  JAV išdavė kurdus — išduos ir Baltijos šalis
  Trampas pranašauja pilietinį karą JAV
  Trampas išjuokė Baideną, kuris pareikalavo apkaltos prezidentui
  Tegai:
  Donaldas Trampas, NATO, JAV

  Svarbiausios temos