17:18 2021 Balandžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1904
 • RUB91.9588
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  51

  Kalbėdamas konferencijos San Fransiske metu, 68 metų finansininkas palygino darbą su klientais šioje srityje su moters pagrobimu, taip pat šmaikštavo apie lytinius organus

  VILNIUS, spalio 16 — Sputnik. Amerikiečių milijardieriaus Keneto Fišerio įmonė "Fisher Investments" prarado daugiau nei 600 milijonų dolerių dėl skandalingos jos įkūrėjo kalbos, pranešė "Bloomberg".

  Kalbėdamas konferencijoje San Fransiske, 68 metų finansininkas palygino darbą su klientais šioje srityje su moters pagrobimu, taip pat juokavo apie lytinius organus. Renginio svečiai Fišerio žodžius įvertino kaip "seksistiškus". Kilo skandalas, po kurio investuotojas turėjo atsiprašyti už šį pasisakymą.

  Pasipylus kritikai, Mičigano valstija iš "Fisher Investments" atsiėmė 600 milijonų dolerių investicijų, kurias valdė fondas.

  Filadelfijos pensijų fondas taip pat planuoja iš valdybos susigrąžinti 54 mln. dolerių. "Fidelity Investments" ir Floridos valstijos pensijų fondas, kuris "Fisher Investments" patikėjo 500 milijonų dolerių, svarsto galimybę nutraukti ryšius su Fišerio fondu.

  Dar šia tema

  Miške pasiklydęs 74 metų šiaulietis naktį praleido medyje
  Lenkijoje picerijos vadybininkas sumušė aktorių iš Ukrainos
  Tegai:
  Milijardieriai, pokštas, moterys, JAV

  Svarbiausios temos