11:37 2019 Lapkričio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1006
 • RUB70.8149
  JAV doleriai, archyvinė nuotrauka

  JAV milijardierius prarado 600 mln. dėl nevykusio pokšto apie moteris

  © Sputnik / Владимир Трефилов
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  26 0 0

  Kalbėdamas konferencijos San Fransiske metu, 68 metų finansininkas palygino darbą su klientais šioje srityje su moters pagrobimu, taip pat šmaikštavo apie lytinius organus

  VILNIUS, spalio 16 — Sputnik. Amerikiečių milijardieriaus Keneto Fišerio įmonė "Fisher Investments" prarado daugiau nei 600 milijonų dolerių dėl skandalingos jos įkūrėjo kalbos, pranešė "Bloomberg".

  Kalbėdamas konferencijoje San Fransiske, 68 metų finansininkas palygino darbą su klientais šioje srityje su moters pagrobimu, taip pat juokavo apie lytinius organus. Renginio svečiai Fišerio žodžius įvertino kaip "seksistiškus". Kilo skandalas, po kurio investuotojas turėjo atsiprašyti už šį pasisakymą.

  Pasipylus kritikai, Mičigano valstija iš "Fisher Investments" atsiėmė 600 milijonų dolerių investicijų, kurias valdė fondas.

  Filadelfijos pensijų fondas taip pat planuoja iš valdybos susigrąžinti 54 mln. dolerių. "Fidelity Investments" ir Floridos valstijos pensijų fondas, kuris "Fisher Investments" patikėjo 500 milijonų dolerių, svarsto galimybę nutraukti ryšius su Fišerio fondu.

  Dar šia tema

  Miške pasiklydęs 74 metų šiaulietis naktį praleido medyje
  Lenkijoje picerijos vadybininkas sumušė aktorių iš Ukrainos
  Tegai:
  Milijardieriai, pokštas, moterys, JAV

  Svarbiausios temos