09:54 2019 Lapkričio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1091
 • RUB70.6406
  Televizijos kanalo Russia Today logotipas

  Facebook ištrynė vieną iš RT projekto puslapių su rusiškos virtuvės receptais

  © Sputnik / Evgeny Biyatov
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  22 0 0

  Facebook ištrynė vieną iš projekto "Russia Beyond" puslapių su rusiškos virtuvės receptais. Tai paskelbė vyriausiasis "Russia Beyond" redaktorius Vsevolod Pulia

  VILNIUS, spalio 18 — Sputnik. "Facebook" ištrynė mūsų "Russian Kitchen" puslapį su rusiškos virtuvės receptais ir nuotraukomis su ikrais, majonezu ir visa kita. Ten buvo 40 tūkst. sekėjų", — parašė redaktorius savo Facebook paskyroje.

  Anot jo, tam tikru metu visi administratoriai gavo pranešimą, kad "bendruomenės istorijų rodymas naujienų skiltyje yra ribotas", o po poros dienų "visi gavo pranešimą, kad puslapyje rodys daugumos administratorių gyvenamąją šalį", kad padidintų skaidrumą, praneša RT.

  "Po dienos buvo gautas pranešimas, kad puslapis yra pašalintas iš publikacijos. Tai yra, jis prieinamas tik administratoriams, viešumoje jo nėra. Mes pradėjome aiškintis, kas atsitiko. Kaip visada, niekur nėra konkrečių nurodymų — profilyje kaba miglota formuluotė: "Galbūt jūs pažeidėte Facebook taisykles, masiškai siuntėte nepageidaujamas žinutes ar pavogėte turinį". Buvo ir mygtukas "Išsiųsti apeliaciją". Gerai, išsiuntėme", — sakė jis.

  Kaip pažymėjo vyriausiasis projekto redaktorius, po kelių dienų "puslapis tiesiog dingo".

  "Be pranešimų, kreipėmės visur. Ir į administratorius. Taip pat ir Facebook "Business Manager". Techninė pagalba tyli, pokalbiai tyli, iki "Facebook" prisibelsti neįmanoma", — pridūrė jis.

  Gegužės mėnesį "Facebook" paskelbė apie 100 paskyrų, tariamai susijusių su Rusija, panaikinimą.

  Sausio mėnesį "Facebook" ištrynė apie 500 paskyrų, tarp jų septynis agentūros "Sputnik" puslapius.

  Dar šia tema

  EP paragino ištirti Rusijos "ryšio" su Gretos Tunberg protestais galimybę
  Paaiškėjo, kodėl pasaulis nemėgsta Rusijos
  Rusijos ir Prancūzijos URM aptarė "RT" ir Sputnik padėtį
  Tegai:
  Facebook, RT

  Svarbiausios temos