08:51 2020 Vasario 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.0816
 • RUB68.9685
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  43

  Prancūzijos teisėsaugos pareigūnų teigimu, šis areštas tapo 60-uoju atveju, kai buvo užkirstas kelias teroro išpuoliui šalyje, pradedant nuo 2013 metų

  VILNIUS, spalio 18 — Sputnik. Prancūzijos teisėsaugos pareigūnai sulaikė įtariamąjį teroro išpuolio, panašaus į 2001 metų rugsėjo 11 dieną Niujorke surengtą išpuolį prieš Pasaulio prekybos centrą, rengimu, praneša radijo stotis "France Info" su nuoroda į Prancūzijos vidaus reikalų ministrą Kristofą Kastanerį (Christophe Castaner).

  Pasak ministro, įtariamasis, kurį "įkvėpė Rugsėjo 11-oji" ir kuris planavo užgrobti lėktuvą, buvo areštuotas praėjusį mėnesį.

  Kastaneris pažymėjo, kad šis areštas tapo 60-uoju atveju, kai buvo užkirstas kelias teroro išpuoliui Prancūzijoje, pradedant nuo 2013 metų.

  Šaltiniai policijoje pranešė, kad kalbama apie 30-metį Prancūzijos pilietį, gyvenantį Paryžiaus priemiestyje.

  Du teroristų užgrobti keleiviniai lėktuvai 2001 metų rugsėjo 11 dieną įsirėžė į Niujorko Pasaulio prekybos centro bokštus ir juos visiškai sunaikino. Dar vienas teroristų kontroliuojamas lėktuvas rėžėsi į JAV Gynybos departamento pastato vakarinį sparną. Ketvirtasis keleivinis lėktuvas, kurį taip pat užgrobė teroristai, nukrito ir sudužo netoli Pitsburgo miesto (Pensilvanijos valstija). Oficialiais duomenimis, Niujorke žuvo 2749 žmonės, Vašingtone — 189, Pensilvanijoje — 44 žmonės.

  Dar šia tema

  Paskelbtas vaizdo įrašas apie vyro, grasinusio susprogdinti tiltą Kijeve, sulaikymą
  Šri Lankoje dar vienas sprogimas: netoli bažnyčios sprogo sunkvežimis
  Didžiausias teroro išpuolis istorijoje: pasaulis prisimena Rugsėjo 11-ąją
  Berlyno valdžia planuoja apsaugoti miesto įžymybes nuo teroristų
  Tegai:
  teroro išpuolis, Prancūzija

  Svarbiausios temos