22:09 2020 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1115
 • RUB68.7300
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  41

  Šią savaitę buvusi JAV valstybės sekretorė Hilari Klinton interviu "Capmaign HQ" padarė pareiškimus, kuriuos pakomentavo Trampas

  VILNIUS, spalio 20 — Sputnik.  JAV prezidentas Donaldas Trampas, remdamasis buvusios JAV valstybės sekretorės Hilari Klinton pareiškimais daugeliui politikų, teigė, kad ji prarado protą, ir pripažino simpatiją rusams.

  "Hilari pavadino [JAV Atstovų Rūmų narę iš Havajų – Sputnik] Tulsi Gabbard Rusijos fane, o [buvusią kandidatę į JAV prezidentus – Sputnik] Džil Stein rusų agente. Kaip jūs, tikriausiai , girdėjote, mane taip pat vadino dideliu Rusijos mylėtoju (iš tiesų man patinka rusai, man patinka visi žmonės!)", — savo Twitter paskyroje rašė Amerikos prezidentas.

  Šią savaitę Klinton interviu "Capmaign HQ" padarė pareiškimus apie kuriuos parašė Trampas. Po to Gabbard apkaltino buvusią sekretorę sąmoningu bandymu ją apjuodinti. Gabard neliko skolinga ir pareiškė, kad Klinton — korupcijos įsikūnijimas ir karo kurstytoja.

  Po to, kai Klinton pralaimėjo Trampui 2016-ųjų prezidento rinkimuose, ji ne kartą yra pareiškusi, kad Džil Stein sutrukdė jai laimėti daugybės svarbių pareigų ir tapti prezidente. Jos manymu, tai niekaip negalėjo įvykti be "Rusijos įsikišimo".

  Kongreso demokratai ilgai tyrinėjo tariamus Trampo ryšius su Rusija, tačiau nieko nepasiekė. Specialusis prokuroras Robertas Miuleris dvejus metus tyrė įtarimus dėl "Rusijos kišimosi" į rinkimus. Galu gale jis nerado įrodymų apie "sąmokslą" tarp Donaldo Trampo ir Rusijos, ką neigė tiek Kremliuje, tiek Baltuosiuose rūmuose.

  Dar šia tema

  Trampas įvedė sankcijas Turkijai dėl operacijos Sirijos šiaurėje
  Trampas priekaištavo kurdams, kad jie nepadėjo JAV Antrojo pasaulinio karo metu
  Baidenas išpranašavo NATO žlugimą, jei Trampas bus perrinktas
  Tegai:
  rusai, JAV, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos