13:39 2019 Lapkričio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1041
 • RUB70.5319
  Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kariai

  Donbase Ukrainos karys žuvo, užmynęs ant minos

  © AP Photo / Evgeniy Maloletka
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  11 0 0

  Pasak nepripažintos Donecko Liaudies Respublikos liaudies milicijos atstovo, tai ne pirmas atvejis, kai Ukrainos kariuomenė "patiria nekovinius nuostolius dėl sprogimų savo pačios minų laukuose"

  VILNIUS, spalio 21 — Sputnik. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karys žuvo, užmynęs ant minos minų lauke Donbase, praneša RIA Novosti.

  Apie incidentą pirmadienį žurnalistams pranešė nepripažintos Donecko Liaudies Respublikos (DLR) liaudies milicijos atstovas Dmitrijus Astrachanis.

  "Priešas ir toliau patiria nekovinius nuostolius dėl sprogimų savo paties minų laukuose. Dzeržynsko rajone (kurį kontroliuoja Kijevas — Sputnik). Ukrainos ginkluotųjų pajėgų 58-osios brigados pionierius inžinerinės žvalgybos metu žuvo, užmynęs ant minos sprogstamojo įtaiso", — sakė Astrachanis.

  Anksčiau Sputnik Lietuva rašė, kad Ukrainos saugumo pajėgų pareigūnų grupė užmynė ant savo minų, bandydama patekti į DLR teritoriją. Incidento metu buvo sužeisti keturi saugumo pajėgų pareigūnai.

  2014 metų balandžio mėnesį Ukrainos valdžia pradėjo karinę operaciją prieš nepripažintas Luhansko ir Donecko Liaudies Respublikas, kurios paskelbė nepriklausomybę po perversmo Ukrainoje 2014 metų vasario mėnesį. Naujausiais JT duomenimis, konflikto aukomis tapo apie 13 tūkst. žmonių.

  Girtas Ukrainos kariuomenės padalinio vadas sušaudė savo kareivius Donbase >>

  Kijevas ne kartą apkaltino Maskvą kišimusi į Ukrainos reikalus, visų pirma, nepripažintų DLR ir LLR palaikymu.

  Rusija neigia kaltinimus ir vadina juos nepriimtinais. Maskva ne kartą pareiškė, kad nėra vidinio Ukrainos konflikto šalis ir yra suinteresuota, kad Kijevas įveiktų politinę ir ekonominę krizę.

  Dar šia tema

  Girti Ukrainos kariai Donbase sumušė vadą dėl premijos
  Ukrainos kariai netyčia sunaikino savo pajėgų pozicijas Donbase
  Donecke nugriaudėjo trys sprogimai
  Grupė Ukrainos karių užmynė ant savo minų, praneša DLR
  Tegai:
  Donbasas, Ukraina

  Svarbiausios temos