10:27 2019 Lapkričio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1006
 • RUB70.8149
  Rusas bandė į Baltarusiją iš Lietuvos įvežti antikvarinius daiktus ir brangenybes

  Rusas bandė į Baltarusiją iš Lietuvos įvežti antikvarinius daiktus ir brangenybes

  © Photo : ГПК Республики Беларусь
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  31 0 0

  Rostovo gyventojas paslėpė stalo įrankius, laikrodį ir žiedą įvairiose automobilio vietose ir sieną kirsti nusprendė per "žaliąjį koridorių"

  VILNIUS, spalio 22 — Sputnik. Baltarusijos ir Lietuvos pasienio kontrolės punkte "Kamennyj Log" pas Rusijos pilietį buvo aptikta antikvarinių daiktų, praneša Sputnik Baltarusija su nuoroda į Valstybės sienos komitetą.

  Rusijos piliečio automobilio, kuris važiavo iš Lietuvos į Baltarusiją, patikrinimo metu pasieniečiai rado antikvarinių daiktų: žiedą, kišeninį laikrodį, žadintuvą, taip pat stalo įrankių.

  Kirsdamas sieną Rostovo gyventojas nusprendė nedeklaruoti minėtų daiktų ir pasirinko "žaliąjį koridorių". Daiktus jis paslėpė pirštinių dėžutėje, durų nišose, vairuotojo kabinos lentynose ir bagažinėje.

  Kaip pažymėjo pasieniečiai, preliminariais vertinimais, šaukštai ir žadintuvas yra auksiniai, o žiedas inkrustuotas deimantu.

  Antikvariniai daiktai ir brangenybės buvo konfiskuoti ir perduoti Gardino regiono muitinės pareigūnams ekspertizei ir vertės nustatymui.

  Dar šia tema

  Traukinyje iš Baltarusijos pareigūnai aptiko 50 tūkst. pakelių cigarečių
  Vilkiko kabinoje gabentos nedeklaruotos freono talpyklos
  Muitininkai sulaikė kokaino ir hašišo siuntas
  Tegai:
  Rusija, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos