11:46 2020 Rugpjūčio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  Mokykloje susidomėjimas Lietuva kilo Tokijo municipalitetui paskelbus projektą "Draugystė su pasauliu", kurio tikslas – supažindinti Japonijos vaikus su šalimis, kurios žada dalyvauti 2020-ųjų Tokijo olimpinėse ir parolimpinėse žaidynėse

  VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. Diana Nausėdienė lankėsi Nishitoyamos pradinėje mokykloje, kurioje besimokantys moksleiviai domisi Lietuva, jos kultūra ir pasiekimais, rtašoma Prezidentūros pranešime.

  Mokiniai pasitikdami pirmąją ponią Dianą Nausėdienę sugiedojo "Tautišką giesmę". Diana Nausėdienė sakė esanti sujaudinta girdėdama Lietuvos himną, rūpestingai ir kruopščiai papuoštą mokyklą ir nuoširdų dėmesį mūsų šaliai.

  Pirmoji ponia padėkojo, kad ši bendruomenė 2020 metų Tokijo olimpinėse ir parolimpinėse žaidynėse pasirinko palaikyti Lietuvos sportininkus.

  "Mums tai labai svarbu. Žaviuosi šiais jaunaisiais Jūsų šalies piliečiais, kurie vieną dieną pradės kurti visos šalies ir pasaulio ateit", – sakė Diana Nausėdienė.

  Mokykloje susidomėjimas Lietuva kilo prieš trejus metus, kai Tokijo municipalitetas paskelbė projektą "Draugystė su pasauliu", kurio tikslas – supažindinti Japonijos vaikus su šalimis, kurios žada dalyvauti 2020-ųjų Tokijo olimpinėse ir parolimpinėse žaidynėse. Pirmoji ponia mokiniams palinkėjo turėti svajonių ir jų siekti taip atkakliai, kaip olimpiniai ir parolimpiniai čempionai siekia savo rezultatų.

  Pasirinkti domėtis Lietuva ir ją palaikyti mokyklą paskatino buvusi Japonijos ambasadorė Lietuvoje Kazuko Shiraishi. Diana Nausėdienė padėkojo jai už mūsų kultūros skleidimą ir Japonijos bei Lietuvos draugystės puoselėjimą.

  Dar šia tema

  Lietuvos Seimas 2020 metus paskelbė Japonijos konsulo Sugiharos metais
  Lietuva tikisi tapti Japonijos verslo tiltu į ES rinką
  Ekspertas: Japonija niekada nepamirš Lietuvos "fejeriškos nesėkmės" su AE

  Svarbiausios temos