07:56 2020 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1108
 • RUB68.2495
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  38

  Didžiojoje Britanijoje, Esekso pramoniniame kvartale policija vilkiko priekaboje aptiko 39 žmonių lavonus

  VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. Esekso grafystės policija trečiadienio rytą sunkvežimyje rado 39 žmonių palaikus, tariamai vilkikas atvyko iš Bulgarijos. Įtariant nužudymu sulaikytas 25 metų Šiaurės Airijos gyventojas, pranešė RIA Novosti su nuoroda į policiją.

  Teisėsaugos pareigūnai buvo iškviesti maždaug 01.40 (03.40 Lietuvos laiku) ryto į vieną iš pramoninių parkų Grace mieste Esekse, kur buvo aptikti 38 suaugusiųjų ir vieno paauglio kūnai.

  "25 metų vyras iš Šiaurės Airijos buvo sulaikytas įtariant nužudymu", — pranešė policija.

  "Šiuo metu identifikuojame aukas, tačiau manau, kad tai gali būti ilgas procesas", — cituojamas Esekso vyresnysis policijos pareigūnas Andrew Marineris.

  "Mes manome, kad šis sunkvežimis yra iš Bulgarijos, o į šalį jis atvyko per Holyhead (uostamiestį, jungiantį Britaniją su Airijos krantais) spalio 19 dieną, šeštadienį, ir mes glaudžiai bendradarbiaujame su tyrimo partneriais", — aiškino jis.

  "Esu pasibaisėjęs dėl šio tragiško įvykio Esekse. Aš reguliariai atnaujinu informaciją, o Vidaus reikalų ministerija glaudžiai bendradarbiaus su Esekso policija, kad tiksliai nustatytume, kas įvyko. Aš galvoju apie visus tuos, kurie prarado savo gyvybes ir jų artimuosius", — pasidalino Twitter Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas.

  Vilkikas aptiktas "Waterglade" pramoniniame parke, kur įsikūrusios kurjerių ir logistikos kompanijos.

  Tegai:
  Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos