01:24 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  28

  Nors oficialiai apie tai nepranešama, tačiau populiarią atlikėją treniruoja Vadimas Krasnenka — pati dainininkė tai atskleidė vaizdo įrašu

  VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. Ukrainos sportininkas Vadimas Krasnenka užsiėmė gimnastika su populiaria amerikiečių dainininke Britney Spears, tokios "fizinės kultūros minutėlės" vaizdo įrašą dainininkė paskelbė savo Instagram paskyroje.

  Gimnastas Vadimas Krasnenka, anksčiau buvęs Ukrainos nacionalinėje rinktinėje, pastaruoju metu gyvena JAV.

  Kaip paaiškėjo, JAV Krasnenka taip pat užsiima gimnastika, be to, kaip treneris. Viena iš jo mokinių yra dainininkė Britney Spears. Oficialiai apie tai niekur nebuvo pranešta, tačiau pati dainininkė atskleidė, kas yra jos treneris, paskelbdama vaizdo įrašą "Instagram" paskyroje.

  "Šiandien praėjo lygiai metai nuo to laiko, kai aš pradėjau užsiimti gimnastika... Kokia nuostabi diena, galima šėlti gryname ore ir treniruotis su šiuo bičiuliu", — parašė Spears ir pridūrė, kad jos treneris yra puikus.

  Krasnenkos dėka Spears jau išmoko atlikti salto ir pastebimai pagerino savo lankstumą.

  "Gimnastikos karalienė", — po vaizdo įrašu parašė susižavėję gerbėjai.

  Pats Krasnenka nekomentuoja treniruočių su Spears. Paprastai treneriai ir kiti specialistai su žymiais žmonėmis sudaro konfidencialumo susitarimą ir negali kalbėti apie savo klientus.

  Tegai:
  JAV, Britney Spears

  Svarbiausios temos