02:38 2020 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  68

  Japonijos imperatoriaus karūnavimo ceremonijai pirmoji Ukrainos ponia pasirinko geltoną suknelę. Pagal kylančios saulės krašto tradicijas, tokios spalvos drabužius gali dėvėti tik imperatoriškosios šeimos nariai

  VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. Interenete sukritikavo Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio žmonos aprangą, kurioje ji pasirodė iškilmingoje ceremonijoje Japonijos imperatoriaus Naruhito garbei.

  Nuotrauka buvo paviešinta Jelenos Zelenskajos puslapyje Instagram. Nuotraukoje matyti, kad pirmoji Ukrainos ponia ceremonijai pasirinko citrinos spalvos suknelę.

  Владимир Зеленский с женой Еленой с визитом в Японии, 22 октября 2019 года
  Vladimiras Zelenskis su sutuoktine Japonijoje

  Kai kurie socialinio tinklo vartotojai apkaltino Ukrainos pirmąją ponią dėl nepagarbos Japonijos tradicijoms. Pagal tradiciją tokios spalvos drabužius leidžiama dėvėti tik imperatoriui ar jo šeimos nariams.

  "Apsirengti geltonai Japonijoje? Pas jus visiškai kvaila protokolo tarnyba", — rašo katerinababeshkova.

  "Šiurkščiausias  diplomatinio etiketo pažeidimas. Japonijoje oficialiame priėmime geltonus drabužius gali dėvėti tik imperatoriškosios šeimos nariai. Geltona spalva jūs parodėte nepagarbą valstybės, į kurią atvykote atstovauti Ukrainai, tradicijoms", — rašė serpenserpense.

  "Kodėl pasirinkote tokią suknelės spalvą? Ar neskaitėte protokolo? Ar žinote, ką ši spalva reiškia Japonijos imperatoriui?", — komentavo katya__fi.

  Tačiau daugelis vartotojų nekreipė dėmesio į japonų etiketo pažeidimą ir parašė, kad pirmoji Ukrainos ponia atrodo puikiai.

  Dar šia tema

  Nausėda su sutuoktine dalyvavo Japonijos imperatoriaus inauguracijos ceremonijoje
  Pirmoji šalies ponia Japonijoje susitiko su Lietuva besidominčiais moksleiviais
  Tegai:
  Japonija, internetas, Jelena Zelenskaja

  Svarbiausios temos