13:27 2019 Lapkričio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1041
 • RUB70.5319
  JAV policija

  JAV šeima netyčia pagamino sprogstamąjį įtaisą ir nužudė moterį

  © Sputnik / Наталья Селиверстова
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  13 0 0

  Savadarbiame stende padėtas parakas ir spalvoti milteliai turėjo suveikti ir tokiu būdu pažymėti būsimo vaiko lytį

  VILNIUS, spalio 29 — Sputnik. JAV šeima "iš neatsargumo" pagamino namų darbo sprogmenį, kuris šventės metu nužudė moterį, praneša televizijos kanalas "NBC" su nuoroda į vietos valdžią.

  Incidentas įvyko šeštadienį Noksvilyje, Ajovos valstijoje, per vienos šeimos vakarėlį, skirtą nustatyti būsimo vaiko lytį. Kaip pirmadienį pranešė Mariono apygardos šerifo biuras, bandydami sukurti įsimintiną ir socialinių tinklų vertą šou, kai kurie šeimos nariai nusprendė paeksperimentuoti su sprogstamosiomis medžiagomis.

  Anot kanalo, į vakarėlį susirinko šeši žmonės, tarp jų ir nėščioji. Į vieną iš savadarbio stendo, kuris buvo pritvirtintas prie metalinės atramos, dalį buvo įbertas parakas. Iš viršaus buvo padėti spalvoti milteliai, kurie, susprogus parakui, turėjo pažymėti vaiko lytį.

  Kaip pažymėjo šerifo biuras, stendas, "užuot iššovęs spalvotus miltelius", susprogo ir į šonus skrido metalo gabalėliai. Viena iš nuolaužų pataikė į 56 metų moterį, ji mirė vietoje.

  "Ši šeima susirinko, kad švęstų, kaip jie manė, džiaugsmingą įvykį, niekas niekam neketino padaryti žalos", — komentuodamas įvykį pasakė šerifas Džejonas Sendholdas.

  "Tai yra dar vienas priminimas, kad kiekvieną kartą, kai kažkas maišo tokias medžiagas, yra didelis sunkių sužalojimų ir mirties pavojus", — pridūrė jis.

  Valdžia tiria įvykio aplinkybes.

  Dar šia tema

  JAV darbo vietoje rastas seniai dingusio parduotuvės darbuotojo kūnas
  Vokietijoje tėvai netyčia paliko savo naujagimį taksi
  Vilnietis persišovė smakrą pneumatiniu pistoletu
  Tegai:
  JAV

  Svarbiausios temos