09:04 2021 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  28

  Remiantis žiniasklaidos pranešimais, jie jau buvo pastebėti kartu anksčiau

  VILNIUS, lapkričio 5 — Sputnik. Aktorius iš Kanados Keanu Reevesas vėl pasirodė viešumoje su amerikiečių menininke Alexandra Grant, praneša leidinys "People".

  Pora pasirodė "LACMA Art + Film" festivalyje Los Andžele ir iškart patraukė visų dėmesį. Reevesas ir Grant pozavo ant raudono kilimo, laikydamiesi už rankų, nors aktorius neigia, kad šiuo metu su kuo nors palaiko santykius.

  Neseniai žiniasklaidoje pasirodė gandai, kad aktorius susitikinėja su Grant ir pora galbūt slapta susituokė. Tačiau nė vienas iš jų oficialiai nekomentavo gandų.

  55-erių aktorius, išgarsėjęs po filmų "Matrica", "Velnio advokatas", "Džonas Vikas" ir kiti, niekada nebuvo vedęs. Dešimtajame dešimtmetyje jis susitikinėjo su aktore Jennifer Syme ir jie susilaukė dukters. Vaikas gimė negyvas. 2001 metais Syme pateko į lėktuvo katastrofą ir nuo to laiko Reevesas nė karto nepaskelbė apie kokius nors naujus santykius.

  Kaip praneša portalas "People", su 46-erių Grant aktorius draugavo ir ilgą laiką dirbo. 2011 metais ji iliustravo jo knygą "Odė laimei" (angl. "Ode to Hapiness"). 2016 metais ji taip pat iliustravo jo antrąją knygą "Šešėliai" (angl. "Shadows").

  Tegai:
  romantika, aktorius, Kanada

  Svarbiausios temos