11:11 2019 Lapkričio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1059
 • RUB70.7748
  Vitalijus Kličko, archyvinė nuotrauka

  Kijevo merui iškelta byla dėl tėvynės išdavystės ir pinigų grobstymo

  © AP Photo / Mykola Lazarenko
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  240 0 0

  Anksčiau teismas buvo gavęs skundą dėl neveikimo tiriant Kličko ir jo pavaduotojų galimus nusikaltimus dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir neteisėto pelno gavimo, valstybės lėšų grobstymo ir tėvynės išdavystės bei kitų nusikaltimų

  VILNIUS, lapkričio 6 — Sputnik. Ukrainos nacionalinis antikorupcijos biuras iškėlė baudžiamąją bylą dėl išdavystės ir pasisavinimo prieš Kijevo merą Vitalijų Klitschko ir du jo pavaduotojus, praneša RIA Novosti.

  "Ukrainos nacionalinis antikorupcijos biuras įvykdė aukščiau nurodytą Aukščiausiojo antikorupcijos teismo nutarimą ir įrašė duomenis į Vieningą ikiteisminių tyrimų registrą", — teigiama biure.

  Anksčiau teismas buvo gavęs Ukrainos nacionalinis antikorupcijos biuro skundą dėl neveikimo tiriant Kličko ir jo pavaduotojų galimus nusikaltimus dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir neteisėto pelno gavimo, valstybės lėšų grobstymo ir tėvynės išdavystės bei kitų nusikaltimų. 

  Be to, buvo pateikti pareiškimų dėl neteisėto žemės arešto, neteisėto gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų plėtros ir rekonstravimo Kijeve svarstymo rezultatai.

  2003 metais Ukrainos Konstitucinis Teismas nusprendė, kad Kijevo miesto valstybinei administracijai turėtų vadovauti tik išrinktas meras. 2010 metais tuometinis Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovičius atskyrė šias pareigas.

  2014 metais, po Kličko pergalės Kijevo mero rinkimuose, tuometinis prezidentas Petro Porošenko paskyrė jį Kijevo miesto administracijos vadovu.

  Dar šia tema

  Apsirikimų meistras: Kličko "prigrasino" Kijevui
  Kijevo gyventojai įvertino Kličko darbą mero poste
  Kličko sutriko, bandydamas ištarti Ukrainos organizacijos pavadinimą
  Tegai:
  Vitalijus Kličko, Ukraina

  Svarbiausios temos