04:01 2020 Birželio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  28

  Ukrainos valstybinio tyrimų biuro spaudos sekretorė Anželika Ivanova patikslino, kad apklausa planuojama dėl neteisėto Ukrainos sienos kirtimo

  VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Buvęs Ukrainos prezidentas Petro Porošenka neatvyko į apklausą dėl neteisėto sienos kirtimo vykstant atostogauti į Maldyvus, ketvirtadienį pranešė Ukrainos valstybinio tyrimų biuro spaudos sekretorė Anželika Ivanova.

  Anksčiau buvusio Ukrainos prezidento Viktoro Janukovičiaus administracijos vadovo pavaduotojas Andrejus Portnovas pranešė, kad Ukrainos valstybinis tyrimų biuras pradėjo bylą Porošenkos atžvilgiu dėl 2018 metais suklastotų kelionės į Maldyvus dokumentų.

   "Jis [Porošenka — Sputnik] nepasirodė jau kelintą kartą, jei neklystu, tai buvo jau 17-as neatvykimas į apklausą", — cituoja Ivanovą RIA Novosti.

  Ji patikslino, kad apklausa planuojama atlikti dėl neteisėto Ukrainos sienos kirtimo. Ivanova pažymėjo, kad prieš atimant deputato neliečiamybę, Porošenkos negalima priverstinai atvesti į apklausą.

  Anksčiau Valstybinio tyrimų biuro direktorius Romas Truba teigė, kad Porošenka turi liudytojo statusą 12 baudžiamųjų bylų. Buvęs prezidentas anksčiau liudijo Valstybiniame tyrimų biure byloje dėl "Kuznica na Rybalskom" gamyklos pardavimo, mokesčių vengimo perkant "Direct TV" kanalą, taip pat dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi.

  Dar šia tema

  Europą sukrėtė Porošenkos elgesys, paskelbė Zelenskis
  Pušilinas: Zelenskis atkartoja Porošenką blogiausiomis jo apraiškomis
  Buvusi Ukrainos deputatė pasakojo, kaip Porošenka melavo apie karą Donbase
  Tegai:
  apklausa, Ukraina, Petro Porošenka

  Svarbiausios temos