14:07 2020 Rugsėjo 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Rusijos tiltas į Krymą (46)
  113

  Bilietus jau galima įsigyti geležinkelio bilietų kasose ir bendrovės interneto svetainėse, Iš Sankt Peterburgo į Sevastopolį kursuos penki traukiniai

  VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Traukinių bilietų pardavimas iš žemyninės Rusijos į Krymą ir atgal bus pradėtas lapkričio 8 dieną, pranešė vežimo bendrovės "Grand Service Express" operatorius.

  Bilietus jau galima įsigyti geležinkelio bilietų kasose ir bendrovės interneto svetainėse. Iš šiaurinės Rusijos sostinės į Sevastopolį kursuos penki traukiniai.

  "Pirmasis sąstatas "Tvaria" iš Maskvos geležinkelio stoties iš Sankt Peterburgo išvyks gruodžio 23 dieną, 14:00 Maskvos laiku. Traukinys 2 741 kilometrą nuvažiuos per 43,5 valandos", — sakoma pranešime.

  Iš Maskvos į Simferopolį nuo gruodžio 24 dienos 23:45 valandą važiuos keturi dviejų aukštų traukiniai su kupė ir SV vagonais. Kelionės laikas (2 009 kilometrai) — 33 valandos.

  Tiltas į Krymą iš Krasnodaro teritorijos, kuriuo išilgai traukiniai važiuos į pusiasalį, yra ilgiausias Rusijoje, jo ilgis — 19 kilometrų. Automobilių judėjimas tiltu atidarytas 2018 metų gegužės 16 dieną.

  "Iš anksto ištyrėme paklausą, suformavome finansines ir ekonomines prognozes ir žiemą nusprendėme pradėti dirbti dviem maršrutais link pusiasalio. Gruodžio mėnesį, atidarius Krymo tiltą, pradėsime pervežimus biudžetiniame segmente, kuris prieinamas keleiviams, tačiau turint aukštą aptarnavimo ir komforto lygį", — bendrovė cituoja jos generalinio direktoriaus Aleksandro Ganovo žodžius.

  "Grand Service Express" buvo įsteigta 2002 metais ir specializuojasi keleivių pervežimų geležinkeliais srityje, įskaitant vieną populiariausių maršrutų Maskva-Sankt Peterburgas Rusijoje.

  Tiltas į Krymą iš Krasnodaro teritorijos yra ilgiausias Rusijoje, jo ilgis — 19 kilometrų. Automobilių tilto per Kerčės sąsiaurį dalis jau atidaryta. Traukinių eismą geležinkelio tilto dalyje numatoma pradėti 2019 metų gruodžio mėnesį.

  Temos:
  Rusijos tiltas į Krymą (46)

  Dar šia tema

  Nuo metų pradžios Krymo tiltu pervažiavo 2,5 mln. automobilių
  Vaizdo įraše parodytas bandomojo traukinio važiavimas Krymo tiltu
  Krymo tiltą išbandė prekinis traukinys su skalda — video
  Tegai:
  Sevastopolis, Sankt Peterburgas, bilietai

  Svarbiausios temos