23:07 2020 Rugpjūčio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB87.1809
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  40

  Britanijoje jau kelias savaites stipriai lyja, dėl to tūkstančiai gyventojų šalyje buvo evakuoti, keliuose regionuose paskelbta ekstremali padėtis dėl liūčių, sukėlusių potvynius

  VILNIUS, lapkričio 8 — Sputnik. Keli šimtai žmonių buvo užblokuoti prekybos centre "Midhall", esančiame Didžiosios Britanijos Šefildo mieste, dėl potvynio dėl liūčių, praneša laikraštis "The Guardian".

  "Jei esate "Midhall", nepalikite prekybos centro ir laukite papildomos informacijos. Nemėginkite eiti ten ką nors pasiimti", — cituoja laikraštis Pietų Jorkšyro policijos pranešimą.

  Anot laikraščio, prekybos centre vyko prieškalėdiniai renginiai, todėl pastate buvo daug vaikų.

  Apie 21:00 (22:00 Lietuvos laiku) Pietų Jorkšyro policija "Twitter'yje" pranešė, kad žmonės pradėjo palikti prekybos centrą.

  "Kadangi padėtis, nors ir išlieka įtempta, pagerėjo, žmonėms dabar suteikiama pagalba, kad paliktų "Midhall", — teigiama policijos "Twitter" paskyroje.

  Britanijoje jau kelias savaites stipriai lyja. Tūkstančiai gyventojų šalyje buvo evakuoti, keliuose regionuose paskelbta ekstremali padėtis dėl liūčių, dėl kurių kilo potvyniai.

  Dar šia tema

  Per potvynį Šveicarijoje dingo du žmonės
  Ispanijoje nufilmuotas dėl gausių liūčių kilęs stiprus potvynis
  Tegai:
  Didžioji Britanija, potvynis

  Svarbiausios temos