09:18 2020 Birželio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB76.8001
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  57

  Lenkija kitiems metams nustatė Ukrainai preliminarų 160 tūkstančių krovinių pervežimų keliais limitą. Kijevo teigimu, Ukrainos vežėjams reikia bent 200 tūkstančių leidimų per metus

  VILNIUS, lapkričio 8 — Sputnik. Lenkijos pozicija dėl tarptautinių krovinių pervežimų kvotų Ukrainai yra "ekonominis genocidas". Apie tai Kijeve surengtoje spaudos konferencijoje pareiškė Ukrainos ekonominės plėtros ir prekybos ministro pavaduotojas, šalies prekybos atstovas Tarasas Kačka, praneša "Ukrinform".

  "Manau, kad tai (Lenkijos pozicija — Sputnik) iš tikrųjų yra ekonominis genocidas ir neslepiamas pasityčiojimas iš Ukrainos ekonomikos. Tai smaugia mūsų prekybą su Europos Sąjunga", — pareiškė Kačka.

  Jis pridūrė, kad Kijevas "kels šią problemą tol, kol ji bus išspręsta".

  "Mes manome, kad tai nėra dvišalis klausimas, o sąmoningai daromos žalos mūsų ekonominiams santykiams su Europos Sąjunga klausimas", — pabrėžė prekybos atstovas.

  Lenkija 2020 metams nustatė Ukrainai preliminarų 160 tūkstančių krovinių pervežimų keliais limitą. Kijevas informavo Varšuvą, kad Ukrainos vežėjams reikia bent 200 tūkstančių leidimų per metus.

  Kvotos nustatymo klausimas bus galutinai svarstomas Ukrainos ir Lenkijos infrastruktūros ministrų susitikime, kuris vyks lapkričio pabaigoje.

  Dar šia tema

  Lenkijos įmonės savininkė į gatvę išmetė mirštantį ukrainietį
  Puškovas paaiškino, kodėl Ukraina neturėtų "pasikliauti JAV"
  Ukrainos bankas apskaičiavo Kijevo nuostolius be Rusijos dujų tranzito
  "Lietuvos geležinkeliai" susitarė su Lenkijos įmone dėl pervežimų paprastinimo
  Tegai:
  ekonomika, Lenkija, Ukraina

  Svarbiausios temos