14:48 2020 Balandžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  50

  Tai atnaujintas aktyvistės kalbų rinkinys, skirtas ekologijai. Kol kas knyga prieinama JAV, tačiau netrukus, pasak Thunberg, ji bus išleista įvairiose šalyse skirtingomis kalbomis

  VILNIUS, lapkričio 11 — Sputnik. Klimato aktyvistė iš Švedijos Greta Thunberg pranešė, kad jos knyga "No One Is Too Small To Make A Difference" ("Niekas nėra per mažas ką nors pakeisti"), pirmadienį pasirodys JAV knygynuose.

  Apie tai Greta pranešė savo Instagram paskyroje, prie įrašo prisegdama naujos knygos viršelio nuotrauką.

  Nors knyga buvo išleista tik anglų kalba, tačiau, anot aktyvistės, artimiausiu metu ji bus išleista kitose šalyse ir išversta į kitas kalbas.

  Thunberg visus pinigus, gautus už knygų pardavimus, planuoja skirti labdarai.

  Šių metų vasarą mergina jau išleido vieną savo kalbų rinkinį — taip pat anglų kalba, kuris vėliau buvo išverstas į vokiečių kalbą. Dabar pasaulį išvys atnaujintas rinkinys.

  16-metė švedų klimato aktyvistė Greta Thunberg yra žinoma kaip visuotinio jaunimo judėjimo prieš klimato kaitą ("Penktadieniai už ateitį"), kuriuo reikalaujama veiksmų prieš visuotinį atšilimą, įkūrėja: protestuodami moksleiviai, užuot eidami į mokyklas, penktadieniais dalyvauja mitinguose. Pasaulinę šlovę Thunberg pelnė po savo kalbos JT aukščiausiojo lygio susitikime.

  Dar šia tema

  Politologas: Europa pripažino Gretą Tunberg finansuotu projektu
  EP paragino ištirti Rusijos "ryšio" su Gretos Tunberg protestais galimybę
  Greta Thunberg pažemino Britaniją ir padėjo Rusijai užsidirbti
  Tegai:
  knyga, aktyvistė, Greta Tunberg

  Svarbiausios temos