15:58 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB88.1385
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  31

  Antrasis Paryžiaus taikos forumas pradėjo darbą antradienį, organizatorių teigimu, jame dalyvaus apie 30 valstybių ir vyriausybių vadovų, daugybė užsienio delegacijų ir NPO

  VILNIUS, lapkričio 12 — Sputnik. Kinija nori užmegzti naujus tarptautinius santykius, paremtus abipuse pagarba ir teisinės valstybės principais, ir pasisako už atviresnės pasaulio ekonomikos plėtrą, praneša RIA Novosti su nuoroda į Kinijos viceprezidentą Wangą Qishaną, kuris kalbėjo Paryžiaus taikos forume.

  "Kinija norėtų užmegzti naujus tarptautinius santykius, pagrįstus abipuse pagarba, teisinės valstybės principais ir teisingumu. Kinija pasisako už visuotinę teisėtvarką, pagrįstą JT, ir norėtų skatinti atviresnę pasaulio ekonomiką tokiais projektais kaip Šilko kelias ir tobulinti (projektą) "Viena juosta — vienas kelias", — sakė KLR pirmininko pavaduotojas.

  Jis pabrėžė, kad būtina veikti daugiašaliu formatu ir laikantis daugiašalio požiūrio "mūsų tautų, kurios siekia taikos, labui". "Turime sukurti pasaulį, kuriame viešpatauja saugumas, klestėjimas ir gausa", — pridūrė jis.

  Antrasis Paryžiaus taikos forumas pradėjo darbą antradienį, jo organizatorių teigimu, jame dalyvaus apie 30 valstybių ir vyriausybių vadovų, daugybė užsienio delegacijų ir NPO (ne pelno organizacijos).

  Forumas vyksta Paryžiaus La Grande Halle de la Villette. Atidarymo ceremonijoje taip pat kalbėjo Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas, Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen, Kongo Demokratinės Respublikos (KDR) prezidentas Félixas Tshisekedis.

  Dar šia tema

  Kinija mano, kad JAV turėtų atsisakyti sankcijų ir spaudimo Iranui
  Europos vyriausybė: mūsų laukia problemos. Kuo čia dėta Rusija?
  Tegai:
  prekybiniai santykiai, tarptautiniai santykiai, Kinija

  Svarbiausios temos